Шовк - король всіх тканин
Інформація - Електронні виставки
П'ятниця, 11 лютого 2022, 13:21

Сучасний світ захоплений ідеєю екологічності. На сьогодні, не зважаючи на зростання вартості сировини, наявний високий попит на шовкову продукцію на світових ринках. Історія виробництва шовкової продукції, яка налічує кілька тисячоліть, розпочалася у Стародавньому Китаї. Пропонуємо ознайомитися із подробицями створення шовку та джерелами інформації, у тому числі з ретровиданнями у галузі легкої промисловості, наявними в Науково-технічній бібліотеці КНУТД. 

Переглянути виставку 

 
Виставка до Дня закоханих
Соціокультурна діяльність - Мистецькі огляди
П'ятниця, 11 лютого 2022, 11:57

Сердце

Новий проєкт аукціонного дому «Золотий Перетин» «Heartbeats», запрошує поринути у романтичну атмосферу перед Днем закоханих. Усі автори дотримувалися власного стилю, створюючи роботи на фігурному підрамнику у формі серця. В експозиції представлено десять відомих сучасних авторів: Юрій Коваль, Олена Науменко, Ніна Мурашкіна, Ксенія Гнилицька, Володимир Манжос, Артем Волокітін, Олександра Чичкан, Антон Поперняк, Владислав Кришовський, а також робота куратора і натхненника проєкту - Олексія Василенка, співвласника «Золотого Перетину». Виставка працюватиме з 5 по 12 лютого

 
Кохання крізь віки... До дня закоханих
Інформація - Електронні виставки
Четвер, 10 лютого 2022, 13:04

 
Флешмоб: Подаруй книгу бібліотеці
Соціокультурна діяльність - Заходи
Середа, 09 лютого 2022, 14:09

Зробимо лютий цікавим місяцем: запрошуємо вас взяти участь у флешмобі.

Book

 
Виставка Ганни Примакової «Мозаїка кольорів»
Соціокультурна діяльність - Мистецькі огляди
Середа, 09 лютого 2022, 14:04

Митець

Персональна виставка Ганни Примакової «Мозаїка кольорів» в художній галереї «Митець». Живопис авторки, насичений світлом і яскравою гармонією кольорів, дарує радість у холодні зимові дні.

 
Вебінари в лютому від Clarivate
Інформація - Новини
Середа, 02 лютого 2022, 11:17

Webinar

20 років Будапештській ініціативі відкритого доступу: як змінився публікаційний ландшафт

10 лютого 16:15–17:15

Відкритий доступ. Відкрита наука. Визначення. Складові. Функції. Вплив на публікації. Відкритий доступ та його види. Вартість публікацій. Вплив на доступ і поширення знань. Аналіз відкритих публікацій України.

Реєстрація

Research Smarter: Derwent Innovation Index: додаткові можливості для наукових досліджень

23 лютого 10:15–11:15

Дослідницька діяльність науково-дослідних установ та університетів відіграє вирішальну роль у життєвому циклі інновацій. Результати досліджень відбиваються у публікаціях та патентах. Виконуючи стандартні пошуки і намагаючись зрозуміти тенденції досліджень, наукова спільнота часто схильна покладатися лише на дані публікацій, нехтуючи важливими патентними даними. На вебінарі обговоримо патентні дані, доступні у Web of Science та інших рішеннях Clarivate.

Реєстрація

Research Smarter: Визначення експертів за допомогою даних Web of Science

24 лютого 10:15–11:15

На вебінарі сфокусуємося на здобутках науковців за даними Web of Science Core Collection. Розглянемо прикладні задачі: Хто є кваліфікованими спеціалістами з моєї спеціальності та є лідером? Де знаходяться центри передового досвіду в конкретному регіоні? З якими дослідниками варто шукати партнерства? З якими фахівцями співпрацюють мої конкуренти? Можливості та функції Publons та Orcid.

Реєстрація

Спільний вебінар Clarivate та Антиплагиат.

17 лютого 10:00-12:00

Ефективні інформаційні інструменти для роботи з науковими журналами

Реєстрація

 
210 років від дня народження Євгена Павловича Гребінки
Інформація - Електронні виставки
Вівторок, 01 лютого 2022, 12:21

Вибрані твори Євгена Павловича Гребінки в наявності у відділі зберігання фондів.  Переглянути виставку 

 
Січневі вебінари Clarivate
Інформація - Новини
Вівторок, 25 січня 2022, 10:31

Webinar

Запрошуємо на січневі вебінари компанії Clarivate.

Можливості референс-менеджера EndNote для роботи з бібліографією

26 січня 2022, 16:15–17:15

Щоб не витрачати багато часу на оформлення переліків літератури за форматом обраного видання, уникнути помилок з бібліографією при написанні курсових, кваліфікаційних робіт чи дисертацій запрошуємо на вебінар де дізнаємося про референс-менеджер EndNote і як з ним працювати.

Реєстрація

Оновлена платформа Web of Science: швидше, зручніше, ефективніше

27 січня 2022, 16:15–17:15

Якщо ви розпочинаєте знайомство з Web of Science або бажаєте дізнатися про всі зміни що відбулися у новому інтерфейсі - запрошуємо на онлайн демонстрацію де відпрацюємо алгоритм ефективної роботи у новому інтерфейсі Web of Science. Визначимо що і як індексується на платформі і які можливості відкриває база науковцям. Розглянемо можливості кабінету користувача, алгоритм пошуку робіт за вказаною темою, які можуть бути помилки і як їх уникнути, оцінимо результати, розподіл документів за роками, цитування, h-індекс, хто цитує, чим корисний аналіз цитування, що таке пов’язані записи, які установи є літерами в даній галузі, як зв’язатися з науковцями даних установ, в яких видання варто публікувати результати, чи є безкоштовні публікації. Варіації пошуку у Web of Science.

Реєстрація

 
Повторний вебінар "Аналіз грантової підтримки та ефективності співпраці в Web of Science та InCites"
Інформація - Новини
Вівторок, 18 січня 2022, 13:50

Webinar

Шановні науковці! Компанія Clarivate запрошує на повторний вебінар "Аналіз грантової підтримки та ефективності співпраці в Web of Science та InCites"

20 січня 2022, 16:15–17:15

Реєстрація

13 січня під час вебінару оголошено вікторину, серед учасників, що до 9:00 20 січня дадуть на питання правильно відповіді, Random визначить володаря сувенірів.

Запитання тут

Відеопідказка

Удачі!

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 35

Електронні ресурси

Інституційний репозитарій

Електронний каталог
Періодичні видання

Періодичні видання НТБ КНУТД

Статистика


Український календар

Календар України