180 років від дня народження Марка Лукича Кропивницького
Виховна робота - Інформаційні листки
Вівторок, 09 червня 2020, 11:55

М. Л. Кропивницький

У травні минуло 180 років від дня народження Марка Лукича Кропивницького (1840-1910), українського драматурга, актора, режисера, композитора, хормейстера, антрепренера, педагога, театрального діяча. Ним була створена професійна трупа, з діяльності якої почався новий етап розвитку українського театрального мистецтва. Цей злагоджений виконавський колектив був організований у Єлисаветграді, на честь великого митця у 2016 році місто було перейменовано на Кропивницький.

Завантажити Інформаційний листок (Файл у форматі .doc)

 
Зустріч зі студентами до 90-річчя КНУТД
Виховна робота - Заходи
П'ятниця, 28 лютого 2020, 14:34

У 2020 році КНУТД відзначає своє 90-річчя. До цієї дати у науково-технічній бібліотеці відбулась зустріч зі студентами-першокурсниками, під час якої співробітники розповіли про історію створення університету, навели цікаві факти про його видатних випускників та сучасні досягнення. На закінчення зустрічі студенти взяли участь у вікторині про університет.

 
Варвара Ніколівна Ханенко – колекціонерка, засновниця музею
Інформація - Віртуальні виставки
П'ятниця, 07 лютого 2020, 12:10

Варвара Ханенко

Варвара Ханенко, колекціонерка, меценатка, організатор експозиції Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків, донька найзаможнішого українського підприємця, видатного філантропа, мецената й колекціонера Ніколи Артемовича Терещенка.

 
Пам'ятки архітектури Києва: Видубицький монастир
Інформація - Віртуальні виставки
Вівторок, 28 січня 2020, 15:05

Заповідна зона київських пагорбів відзначена численними пам'ятками історії. Одна з них – Видубицький Свято-Михайлівський монастир. Перша літописна згадка про нього в «Повісті минулих літ» датується 1070 роком. Архітектурний комплекс Видубицького монастиря із заходу виходить до Дніпра, а з інших трьох боків оточений крутими схилами, на яких висаджено релікти Національного ботанічного саду ім. М. Гришка.

 
Доступ до повнотекстових публікацій Springer Nature
Новости - Последние новости
Вівторок, 21 січня 2020, 11:29

З січня 2020 року в локальній мережі КНУТД надається доступ до повнотекстових публікацій одного з найбільших світових видавців академічних і науково-популярних книг та журналів Springer Nature. Колекції інформаційних ресурсів видавництва мають високі показники впливовості, охоплюють математичні, природничі та технічні науки, право та міжнародні відносини, соціальні, економічні та гуманітарні науки. Доступ до ресурсів провідного наукового видавця надається в НТБ КНУТД та в локальній мережі університету за посиланням: https://link.springer.com/

Springer Nature є одним з найпопулярніших світових видавців. Гендиректор директорату науки МОН Дмитро Чеберкус наголосив, що для українських вчених будуть відкриті саме повні тексти (більше 10 мільйонів наукових документів). Такий винятковий доступ до всіх журналів Springer Nature організовано вперше за часів незалежності.

 
Анрі Матісс французький живописець, скульптор, графік
Інформація - Віртуальні виставки
П'ятниця, 10 січня 2020, 12:01

Анрі Матісс є одним з найвизначніших представників французького образотворчого мистецтва ХХ століття. Життєстверджуюче мистецтво Матісса цілком присвячене красі реального світу. Своїми живописними творами він відкрив невичерпні можливості кольорів. Окрім живопису він працював для театру, займався скульптурою, літографією, ілюстрував книги.

 
Марія Заньковецька. Цариця української сцени
Інформація - Віртуальні виставки
Субота, 14 грудня 2019, 11:22

Марія Заньковецька

Марія Заньковецька вписала золоту сторінку в історію українського сценічного мистецтва. Актриса створювала образи, проникнуті справжнім драматизмом і запальною комедійністю, незрівнянно виконувала у спектаклях українські народні пісні. Ім'ям Заньковецької названо український драматичний театр у Львові (1923), вулиці в Києві, Львові, Кропивницькому, Одесі та інших містах України.

 
Зустріч-обговорення творчих робіт студентів
Виховна робота - Заходи
Понеділок, 02 грудня 2019, 11:05

Зустріч творчої студентської молоді з поціновувачами літератури: радником ректора Д. Б. Головком, журналістами та поетесами Л. Рижковою, І. В. Родченко, викладачем кафедри філософії, політології та українознавства Т. І. Кадлубович, представником Товариства Червоного Хреста І. В. Павлішиним та директором бібліотеки О. В. Жменько у затишній читальній залі.

Сподіваємось, що літературна зустріч надихне молодь на написання нових поетичних і прозових творів.

 
Книга в дарунок
Інформація - Оголошення
Середа, 27 листопада 2019, 14:17

У подарунок від А. Ю. Ковальчук, доктора юридичних наук, професора кафедри приватного та публічного права бібліотека отримала посібник для юристів "Захист права на справедливий суд відповідно до Європейської Конвенції з прав людини. 2-ге видання / Д. Віткаускас, Г. Диков. – Рада Європи, 2018". Посібник, підготовлений Генеральним Директоратом з прав людини та верховенства права, виділяє базові принципи на підставі провідних справ Європейського суду з прав людини і включає короткі огляди справ для ілюстрації перелічених принципів. Його призначено для фахівців у галузі права, студентів та дослідників.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 28

Електронні ресурси

Інституційний репозитарій

Електронний каталог


Періодика НТБ КНУТД

Періодичні видання НТБ КНУТД

Український календар

Календар України

Статистика