Запрошуємо на вебінари від Clarivate
Інформація - Новини
Понеділок, 23 жовтня 2023, 13:58

Webinaros

24 жовтня

Відкрита наука і Суспільство
вебінар до тижня відкритого досутпу

Цифрові застосунки відкритої науки для життєвого циклу наукового дослідження
Тези:
основні тенденції в царині цифрової та відкритої науки, відкритих даних, відкритого доступу, зміни наукової комунікації, а також відповідних сервісів та ресурсів, які можуть бути корисні як університетам у їхніх дослідницьких стратегіях, так і дослідникам на всіх етапах життєвого циклу дослідження.

Відкриті Освітні Ресурси: нові горизонти
Тези:
У світі широко обговорюються переваги створення та використання Відкритих Освітніх Ресурсів. Популяризацією ідеї Відкритих освітніх ресурсів займаються фахівці не лише на рівні окремих організацій, а й на глобальному міжнародному рівні. В презентації наведена ситуація з розумінням та сприйняттям цієї ідеї серед представників академічних установ України.

Тенденції у відкритому доступі в Україні за даними Web of Science
Тези:
За допомогою Web of Science та InCites проаналізуємо як змінюється публікаційний ландшафт в Україні, чи збігаються наші тренди з результатами інших країн. Визначимо як проаналізувати відкриті дані окремої установи

Час 15:30–16:30 Реєстрація

26 жовтня

В рамках ІІ Міжнародної конференціі "ВІДКРИТА НАУКА ТА ІННОВАЦІЇ В УКРАЇНІ 2023"

Виклики української науки, та як успішно подолати їх з ресурсами Clarivate.

Тези: На семінарі проаналізуємо стан публікаційної активності України. Як вплинули Covid-19 та війна на науку в Україні. Які проблеми та перспективи. Розглянемо можливості ресурсів Clarivate для успішного побудови та реалізації дорожньої карти розвитку науки. Як можуть допомогти бібліотекарі своій установі та науковцям.

Час 11:00–12:00 Реєстрація

26 жовтня

Research Smarter: Як збільшити успішність грантових заявок вашої установи

Тези: Конкуренція за фінансування наукових досліджень у всьому світі продовжує зростати. Науковим відділам та адміністраторам організацій необхідні аналітичні дані, які оцінять пропозицію щодо наукового співробітництва, даючи змогу проаналізувати минулі успіхи та порівнювати їх з аналогами для вироблення виграшної стратегії.

На цій сесії ви дізнаєтеся, як рішення Clarivate - Web of Science, InCites, Pivot RP і Reviewer Locator - можуть допомогти вам забезпечити нові джерела фінансування і підвищити відсоток успішних грантів вашої установи.

Час 16:15-17:15 Реєстрація

2 листопада

Підібрати видання для публікації та не помилитися з вибором.

Тези: На вебінарі розберемо. Критерії якості наукових видань. На що звертати увагу при виборі видання для публікації власних досліджень. Як не стати жертвою хижацького видання. Ціна недоброчесної поведінки. Публікаційний процес. Плата за публікацію. Оформлення статті. Рецензування. Розповсюдження опублікованої роботи.

Час 10:15-11:15 Реєстрація


 
Всеукраїнська виставка «Згуртовані… Незламні»
Соціокультурна діяльність - Мистецькі огляди
Понеділок, 23 жовтня 2023, 10:26

Мore

Масштабну Всеукраїнську виставку «Згуртовані… Незламні», присвячену 85-річчю НСХУ, розгорнуто у столичних виставкових залах Центрального будинку художника в осінні дні, коли наші митці відзначають своє професійне свято - День художника. Виставка є загальноукраїнською мистецькою акцією, яку щорічно проводить Національна спілка художників України спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України, вона демонструє досягнення сучасних українських художників в усій повноті й розмаїтості. До експозиції  було відібрано понад триста мистецьких творів усіх видів образотворчості. Виконані у традиційних техніках твори і мистецькі пошуки спільно формують реальність сучасного художнього процесу. Вагому частину експозиції становить доробок митців старшого і середнього поколінь, що поєднують у творчості непересічний талант із багаторічним досвідом та майстерністю. Широкомасштабний всеукраїнський проєкт надає змогу простежувати поступову зміну творчих поколінь, зростання таланту молодих художників та їхній внесок у розвиток сучасного мистецтва. Творчість художників надихає краса України, її мирне життя, у численних творах емоційно відображена тема згуртованого героїчного супротиву українців російським окупантам і наша віра у Перемогу.

Традиційно найбільший на виставці до Дня художника - розділ живопису, представлені також графічні твори, скульптура, вироби декоративного мистецтва. Виставка «Згуртовані… Незламні» триватиме по 29 жовтня, вхід для шанувальників українського сучасного мистецтва, як і завжди, вільний.

 
Ознайомлення студентів-першокурсників факультету дизайну з науково-технічною бібліотекою університету
Науково-інформаційна робота - Науково-практичні заходи
Понеділок, 23 жовтня 2023, 00:00

Okollaj

У жовтні 2023 року відбулись зустрічі здобувачів вищої освіти факультету дизайну з фахівцями науково-технічної бібліотеки Київського національного університету технологій та дизайну. Здобувачі освіти спеціальності 022 «Дизайн», освітньо-професійних програм «Графічний дизайн», «Дизайн одягу», «Мультимедійний дизайн», «Дизайн середовища» відвідали оновлену читальну залу бібліотеки, ознайомилися з її структурою, освітніми та науковими напрямами діяльності.

Фахівці бібліотеки поінформували здобувачів освіти про особливості та правила користування фондами та електронними ресурсами НТБ, зокрема інституційним репозитарієм КНУТД та наукометричними базами індексування наукової інформації. З-поміж корисної інформації, якою поділилися із здобувачами освіти фахівці бібліотеки, особливий інтерес викликали правила пошуку за інформаційними каталогами та отримання необхідної літератури, користування електронною картотекою, зокрема із застосуванням платформи OJS.

Дякуємо фахівцям науково-технічної бібліотеки за цікаву зустріч та корисні знання!

 
76 років від початку операції «Захід»
Інформація
П'ятниця, 20 жовтня 2023, 10:48

Знання історії власного народу дає розуміння та усвідомлення подій сьогодення. Саме тому ми чітко знаємо чому українська армія воює за незалежність України, чому громадянське суспільство підтримує ЗСУ, чому ми не хочемо бути разом з «братніми».

Список рекомендованих джерел

 
Поетична осіння зустріч в науково-технічній бібліотеці
Соціокультурна діяльність - Заходи
Четвер, 19 жовтня 2023, 12:26

Спочатку ми відбирали книги: поезію класиків української літератури, поетів "Розстріляного Відродження", дисидентів, сучасників. Ми збирали осіннє листя та гілки горобини, запалили свічки... Ми підготували розповідь про поезію війни.
Чекали, чекали на поетичну зустріч з нашими студентами. З авторами, з людьми, які володіють талантом римованого слова або прози, з тими, хто просто любить поезію, хто хоче поділитись улюбленим, інтимним, наболілим.
Приходять перші учасники зустрічі, спочатку небагато - троє дівчат. Ми готуємось пересідати за один стіл, і тут,  як осіннє листя кружляє, з'являються інші. Ми починаємо!

Перші вірші про війну. Думали, чи потрібно на поетичній романтичній зустрічі воєнна тематика. Потрібна. Розповідь про письменників, поетів, які загинули, захищаючи нас, вірші тих, хто воює. Усі слухають. Очі.

Тетяна, голова студентського профкому, запрошує авторів. Унікальна можливість почути текст від його творця. Подобається, несподівано, цікаво. Думаємо, яка прекрасна та багатогранна у нас молодь.
Слухаємо вірші улюблених авторів. На прощання обираємо собі напуття - строфу із книги, що поряд.

Науково-технічна бібліотека висловлює подяку організаторам зустрічі: голові студентського профкому Тетяні та голові студентського самоврядування факультету ХБТ, Дем'яну, авторам: Надії Мохорт, Христині Музикі, Мирославі Молочко, Анастасії Кузьменко, Христині Свирид та іншим, які побажали залишитись невідомими. Бажаємо усім творчої наснаги, реалізації мрій, Миру та Перемоги! Чекатимемо на нову поетичну зустріч!

 
Ознайомлення з науково-технічною бібліотекою університету студентів-біотехнологів
Науково-інформаційна робота - Науково-практичні заходи
Четвер, 19 жовтня 2023, 00:00

Okollaj

16 жовтня 2023 року в читальному залі Науково-технічної бібліотеки Київського національного університету технологій та дизайну відбулася цікава лекція для студентів 1 курсу спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія». Завідувачка відділу зберігання фондів Людмила Крехова розповіла студентам про структуру бібліотеки, універсальну десяткову класифікацію, продемонструвала найдорожчу, найстарішу, «найнезрозумілішу» книжки бібліотеки.

Okollaj

Олена Котвицька, завідувачка відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення ознайомила студентів з єдиною електронною бібліотекою КНУТД (віддалений доступ) та можливістю використання комунікаційних каналів бібліотеки.

Також працівники бібліотеки презентували студентам  добірку книжок про війну в Україні: «Я перетворюсь» В. Вакуленко-К., «Небратні» М. Кідрук, «Переможемо з піснею» Р. Лоцман, «Аеропорт» С. Лойко.

Щиро дякуємо колективу бібліотеки за яскраві враження!


 
Відвідування науково-технічної бібліотеки КНУТД студентами кафедри фінансів та бізнес-консалтингу
Науково-інформаційна робота - Науково-практичні заходи
Середа, 18 жовтня 2023, 00:00

У жовтні 2023 року студенти 1-го курсу спеціальностей 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок та 071 Облік і оподаткування на чолі з куратором –  доктором економічних наук, професором Золковером Андрієм відвідали Науково-технічну бібліотеку Київського національного університету технологій та дизайну.

Студенти ознайомилися з правилами користування фондами бібліотеки, пошуку необхідної літератури та порядком її отримання, відвідали читальну залу та навчилися користуватися електронною картотекою та інституційним репозитарієм КНУТД.

Okollaj

Здобувачі освіти були ознайомлені з методами пошуку за інформаційними каталогами та платформою OJS, а також отримали знання щодо правил визначення Універсальної десяткової класифікації (УДК).

Фахівці науково-технічної бібліотеки розповіли студентам про електронні ресурси НТБ КНУТД, а також представили найдорожчу книгу, яка зберігається в їх фондах.

Okollaj

Велика подяка працівникам бібліотеки за цікаву екскурсію, нові враження та здобуті знання!

 
Поетична осінь в науково - технічній бібліотеці КНУТД
Інформація - Новини
Понеділок, 16 жовтня 2023, 11:42

За ініціативи студентського профкому та підтримки науково- технічної бібліотеки КНУТД.
Красива осінь вишиває клени червоним, жовтим, срібним, золотим...
Погодьтесь, бувають моменти у житті, коли ваші почуття, враження, емоції складаються подумки в знайомі давно почуті або добре відомі рими.... Знайоме відчуття для поетичних♥️
Любі поціновувачі поезії, запрошуємо вас на осінню зустріч романтиків: почитаємо улюблене, відкриємо нове, відшукаємо однодумців.
Окремо звертаємось до тих, хто володіє талантом поетичного слова: запрошуємо озвучити свої емоції, поділітися написаним, дозволити долучитися до вашого світосприйняття скрізь вірші - нові шанувальники чекають!
Осіння поетична зустріч відбудеться 18 жовтня о 13:30 у читальній залі бібліотеки (ауд. 1-0394).
 
Традиційна екскурсія для студентів першого курсу кафедри підприємництва та бізнесу до науково-технічної бібліотеки КНУТД
Науково-інформаційна робота - Науково-практичні заходи
П'ятниця, 13 жовтня 2023, 00:00

Okollaj

За доброю традицією протягом вересня і початку жовтня в Науково-технічній бібліотеці КНУТД проходять екскурсії для першокурсників. Так 6 жовтня 2023 року така екскурсія була проведена фахівцями бібліотеки для студентів-першокурсників кафедри підприємництва та бізнесу факультету управління та бізнес-дизайну.

Працівники бібліотеки ознайомили студентів з місцем розташування бібліотеки, графіком роботи, складом фондів та бібліотечними послугами.

За допомогою інтерактивної презентації провели для студентів навчально-практичне заняття щодо оволодіння навичками роботи з електронними ресурсами та базами даних. Надали практичні поради з їх ефективного використання у навчальному процесі. Звернули увагу студентів на те, що саме використання електронних ресурсів дає змогу перейти на якісно новий рівень забезпечення повноти задоволення інформаційних потреб користувачів.

Студенти прослухали захоплюючу розповідь з історії бібліотеки від часу її заснування до сьогодення.

Протягом існування Науково-технічної бібліотеки її фахівці постійно формували фонд книжок, газет, журналів. У бібліотеці зберігаються рідкісні літературні та цінні видання ХVІІ–ХХ століття. Деякі з них були продемонстровані здобувачам освіти.

Okollaj

Також під час екскурсії студенти мали змогу, зареєструватися як читачі.

Колектив кафедри та першокурсники щиро дякують працівникам Науково-технічної бібліотеки КНУТД за дуже цікаву, змістовну та пізнавальну екскурсію.

 
Всеукраїнське Бієнале Левкасу
Соціокультурна діяльність - Мистецькі огляди
Четвер, 12 жовтня 2023, 11:23

Від 28 вересня у Центрі Сучасного Мистецтва «Білий Світ» (вул. Євгена Чикаленка, 21а) триває виставка Третьої Всеукраїнської Бієнале Левкасу. У виставці беруть участь 126 сучасних митців. Левка́с (від грец. λευκός — «білий») — назва грунту (суміші крейди з тваринним або рибним клеєм з додаванням лляної олії), що традиційно використовувався у середньовічному мистецтві  іконопису. На дерев'яну основу ікони після обробки таким грунтом краще лягає фарба і довше зберігається зображення. За стародавніми рецептами, чи із застосуванням найновіших матеріалів, створення левкасних творів потребує від авторів копіткої праці, тонкого відчуття фактури і пластики. Всеукраїнська Бієнале Левкасу заснована у 2019 році ЦСМ «Білий Світ» та відомим митцем, львів’янином Олегом Денисенком. Її організатори, які мають на меті підтримувати й плекати мистецтво українського левкасу, збирають і експонують найкращі твори майстрів нашої країни.

Мore

Текст: Ніна Максимова

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 47

Електронні ресурси

Інституційний репозитарій

Електронний каталог

Періодичні видання

Періодичні видання НТБ КНУТД

Періодичні видання НТБ КНУТД

Статистика


Український календар