До відома користувачів!
Інформація - Ресурси тестового доступу
П'ятниця, 14 січня 2022, 10:00

BS

Науково-технічна бібліотека пропонує скористатися тестовим доступом до електронних ресурсів видавництва Bentham Science. Доступ організований Міністерство освіти і науки України до 31 січня 2022 року.

Bentham Science – видавець рецензованої наукової літератури в галузі фармакології та медицини, технічних і суспільних наук. На сьогодні Bentham Science видає понад 130 наукових рецензованих журналів, переважна більшість яких індексуються провідними бібліографічними базами даних. Для отримання тестового доступу до ресурсів видавництва необхідно перейти за посиланнями нижче.

Доступ до електронних журналів
(статті можна завантажувати у форматі PDF)

Доступ до електронних книг
(знайомство з повними текстами книг виключно онлайн)

 
Перший вебінар у 2022 від Clarivate
Інформація - Новини
Вівторок, 11 січня 2022, 18:36

Webinar

Оголошуємо початок серії «Clarivate – науковцям 2022 або місце зустрічі змінити не можна».Запрошуємо на перший вебінар українською, безкоштовний, тривалість - одна година, проходить у Webex.

13 січня 2022, 16:15–17:15

Тема: Аналіз грантової підтримки та ефективності співпраці в Web of Science та InCites.

Наукові дослідження часто вимагають значних коштів. Грантова підтримка та співпраця з знаними лабораторіями світу буде на часі та дозволить і виконувати дослідження на більш високому рівні і швидше отримувати результати. На вебінарі з’ясуємо як знайти і проаналізувати здобутки інших установ, визначити лідерів та знайти їхні контакти. Проаналізувати співпраці своєї організації, з якими установами і чому вони більш ефективні. Визначити фонди, що фінансували аналогічні дослідження, які теми підтримувалися певною грантовою агенцією, у кого зі співвітчизників були такі гранти та, як завжди, відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація

 
Вітаємо з новорічно-різдвяними святами!
Інформація - Новини
Четвер, 30 грудня 2021, 10:10

Вітаємо з новорічно-різдвяними святами! Бажаємо, щоб Новий рік приніс нові ідеї, проєкти та перспективи, цікаві зустрічі з друзями, багато веселощів, подорожей, приємних турбот!

znovumrokomt

 
Вебінар «Філософія безпеки сучасної доби: співпраця влади, науки та бізнесу як основа якісної підготовки фахівців з корпоративної безпеки, кібербезпеки, цифрової трансформації»
Інформація - Новини
Середа, 29 грудня 2021, 10:29

Захід 22 грудня 2021 року для науковців, здобувачів вищої освіти та усіх охочих відбувся вебінар «Філософія безпеки сучасної доби: співпраця влади, науки та бізнесу як основа якісної підготовки фахівців з корпоративної безпеки, кібербезпеки, цифрової трансформації» ініціювали представники внутрішніх та зовнішніх стейкхолдерів Університету.

Спікером заходу було запрошено експерта Юрія Когута, кандидата юридичних наук, генерального директора Консалтингової компанії «СІДКОН», голову Правління ГО «Асоціація міжнародної економічної співпраці», голову Правління ГО «Міжнародна ліга кібербезпеки», експерта у сфері забезпечення комплексного управління ризиками бізнесу, члена Всесвітньої асоціації детективів (WAD). Від компанії Консалтингової компанії «СІДКОН» у вебінарі брала участь Олена Ткаченко, керівниця відділу маркетингу, менеджерка проєктів підвищення кваліфікації за напрямами діяльності компанії «СІДКОН», сертифікований експерт. Наприкінці вебінару Юрій Когут презентував усі видання з напряму супроводу управлінської діяльності та безпеки. Спікер підкреслив, що всі посібники мають практичне спрямування. Проблемні питання висвітлені в цих виданнях – розкрито на основі практичного досвіду автора, про що у передмовах зазначають рецензенти – знані науковці та практики.

За задумом експертів та організаторів найактивнішим учасникам вебінару від автора, пана Юрія Когута, було презентовано видання – практичний посібник «Корпоративна безпека». Пощастило і нашим колегам: завідувачці відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення Науково-технічної бібліотеки Олені Котвицькій та аспірантці кафедри промислової фармації факультету хімічних та біофармацевтичних технологій Ковалевській Ользі.

 
Книги з ароматом чаю
Інформація - Електронні виставки
Четвер, 23 грудня 2021, 14:32

До Міжнародного дня чаю електронна виставка відділу зберігання фондів :  Література з ароматом чаю 

 
Останній вебінар року від Clarivate
Інформація - Новини
Середа, 22 грудня 2021, 09:50

webinar

23 грудня 12:00-13:00 традиційний останній вебінар року від Clarivate в НАУКМА.

Все що Ви хотіли дізнатися про наукові публікації, вибір журналу, оцінку публікаційної діяльності, нові показники ефективності і як не стати жертвою хижацьких видань: час для професійних порад та відповідей!

Лектор к.б.н. Тихонкова Ірина, консультант з регіональних рішень Clarivate.

Реєстрація

 
Запрошуємо взяти участь у вебінарі
Новини
Понеділок, 20 грудня 2021, 21:35

webinar

Вебінар відбудеться 22 грудня 2021 об 11:00

Спікер: к.ю.н., Юрій Когут, генеральний директор Консалтингової компані «СІДКОН», голова Правління ГО «Асоціація міжнародної економічної співпраці», голова Правління ГО «Міжнародна лігакібербезпеки», експерт у сфері забезпечення комплексного управління ризиками бізнесу, членВсесвітньої асоціаці детективів (WAD). Має більш ніж 20-річний досвід у розробці та впровадженні систем управління ризиками компаній, забезпеченні безпеки інвестиційних проектів, інформаційно-аналітичному супроводі бізнесу, багаторічний досвід викладання в Інституті Безпеки (The Security Institute), Велика Британія). Автор понад 100 статей у вітчизняних та міжнародних наукових журналах, і збірниках наукових праць. За останні 10 років підготовлено та видано більше 20 книг і посібників з питань безпеки та управління ризиками підприємств. Розробки були використані при проведенні практичних семінарів і занять в провідних ЗВО України.

Платформу комунікацій забезпечує Науково-технічна бібліотека Київського національного університету технологій та дизайну.

Zoom

 
3 ефективних способи знаходити потрібну літературу у Scopus
Інформація - Новини
Середа, 15 грудня 2021, 14:04

nazarovets


Пошук літератури має вирішальне значення на всіх етапах дослідження - від планування до написання. Тому важливо знати, як здійснювати його ефективно, і бути в курсі того, що відбувається у вашій галузі та за її межами. Отримайте поради щодо ефективного пошуку літератури у Scopus у новому вебінарі, який відбудеться 16 грудня 2021 року о 12:00.

Реєстрація

 
200 років від дня народження Гюстава Флобера
Соціокультурна діяльність - Книга дня
Вівторок, 14 грудня 2021, 10:27

Гюстав Флобер – відомий французький письменник-романіст, один з творців жанру сучасного роману. Найбільш відомий як автор роману «Мадам Боварі».

 
Героїчний акорд. До 100-річчя Другого Зимового походу
Соціокультурна діяльність - Заходи
П'ятниця, 03 грудня 2021, 13:56

Другий Зимовий похід Армії УНР/Листопадовий рейд – партизансько-повстанська операція Армії УНР у жовтні–грудні 1921 року, організована, щоб підняти збройне повстання проти більшовицької влади та відновити українську державність. Пропонуємо вашій увазі тематично-інформаційну публікацію Героїчний акорд, до 100-річчя Другого Зимового походу.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 35

Електронні ресурси

Інституційний репозитарій

Електронний каталог
Періодичні видання

Періодичні видання НТБ КНУТД

Статистика


Український календар

Календар України