Електронні ресурси
Середа, 01 червня 2011, 09:46

Бібліотека КНУТД підготувала підбірку електронних ресурсів. До уваги користувачів пропонується пошукові системи, ресурси вільного доступу, ресурси тестового доступу. З кожним типом ресурсів можна ознайомитись у відповідному розділі меню Інформація.

Ресурси відкритого доступу (OA - Open Access), посилання яких розміщені на цьому сайті, є загальнодоступними і розповсюджуються (переважно) відповідно до Attribution Creative Commons License, яка дозволяє вільне використання, поширення та відтворення на будь-якому носії, за умови, що оригінальний твір правильно цитується.

При користуванні ресурсами необхідно  дотримуватися певних правил:

  • Користувачам дозволено створювати копії (електронні та в друкованому вигляді) матеріалів, що використовуються у дослідницьких та навчальних цілях у межах університету.
  • Матеріали, їх електронні та друковані копії, доступні через бази, не можуть бути використані з комерційною метою.
  • Користувачам заборонено систематично завантажувати матеріали з електронних джерел (цілі журнали, або окремі їх випуски).
  • Заборонено копіювання баз та будь-яких їх частин/колекцій програмами автоматичного скачування.
  • Дотримуватися цілісності авторського права.

Оскільки переважна більшість запропонованих ресурсів представлена іноземною мовою (в основному англійською), то пропонуємо у першу чергу ознайомитись з україномовними ресурсами:

  1. Електронна бібліотека авторефератів дисертацій - пошук здійснюється за назвою, автором, галуззю науки, року видання. Кожний бібліографічний опис містить анотацію і повний текст автореферату.
  2. Гарвестер української наукової інформації - до складу сервісу входять більше 20 університетів, які підтримують власний інституційний репозитарій. Перевагою є єдиний інтерфейс пошуку по всім зареєстрованих репозитаріях.
  3. Наукова періодика України - портал наукової періодики Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського НАН України представляє відкритий доступ до науковоих журналів та збірників наукових праць, виданих в Україні в основному за останні два роки.

 

 

Електронні ресурси

Інституційний репозитарій

Електронний каталог


Періодика НТБ КНУТД

Періодичні видання НТБ КНУТД

Український календар

Календар України

Статистика