Гра-змагання «Я читаю!»
Виховна робота - Заходи
Четвер, 11 жовтня 2018, 13:28

10 жовтня в бібліотеці відбулась цікава гра-змагання «Я читаю!» за участю студентських команд. Учасники відповідали на запитання вікторини, згадували літературні твори та їх героїв, складали вірші. Інтерактивні конкурси проходили дуже жваво та динамічно. В організації заходу брало участь студентське профбюро факультету Індустрії моди. Заохочувальними призами стали білети до театру.

 
Гра-змагання
Інформація - Оголошення
Четвер, 04 жовтня 2018, 11:02

 
Зустріч до всеукраїнського Дня бібліотек
Виховна робота - Заходи
Вівторок, 02 жовтня 2018, 13:08

До всеукраїнського Дня бібліотек відбулась поетична зустріч «Книга в житті людини». Свої вірші читали запрошені гості – члени національної спілки журналістів України Л. Г. Рижкова та І. В. Родченко, а також студенти університету. Захід відвідало 67 шанувальників книги та поезії.

 
Ірина – Інгігерда дружина великого князя
Інформація - Віртуальні виставки
Понеділок, 27 серпня 2018, 11:21

Інгігерда

Інгігерда (відома під церковним ім'ям Ірина) – дочка шведського короля Улофа Шетконунга і Астрід Мекленбурзької, друга дружина князя Ярослава Мудрого. Історичні джерела відзначають її розум, сміливість, вплив на оточення, змальовують княгиню як мудру помічницю руського князя, котра дає йому поради і в критичні моменти приймає особисту участь у вирішенні конфліктів.

 
Софія Потоцька, чарівна графиня
Інформація - Віртуальні виставки
П'ятниця, 25 травня 2018, 09:49

Софія Потоцька

Софія Потоцька прожила насичене, сповнене таємниць та інтриг життя. Деякі вважають її авантюристкою, для інших вона – символ непереборної жіночої чарівності. Саме їй ми завдячуємо створенням диво-парку, що радує своєю красою й досі. Урочисте відкриття парку «Софіївка» відбулося 15 травня 1800 року поблизу Умані.

 
Оголошення
П'ятниця, 04 травня 2018, 10:12

Квест

 
Живописець – романтик Ежен Делакруа
Виховна робота - Інформаційні листки
Середа, 02 травня 2018, 11:14

Павло Петрович Скоропадський

Фердинан Віктор Ежен Делакруа – французький художник доби романтизму. Його творчості притаманні дух свободи, динамічні композиції, експресивний колорит. Він увійшов в історію мистецтва як надзвичайний майстер кольору.

Завантажити Інформаційний листок (Файл у форматі .doc)

 
Книги – люди в палітурках
Виховна робота - Заходи
П'ятниця, 27 квітня 2018, 10:57

Відбулась інтерактивна зустріч зі студентами "Книги – люди в палітурках", яка була присвячена Міжнародному дню книги. Під час заходу студентам було запропоновано читання віршів сучасних авторів. Книжкові виставки ознайомили з найпопулярнішими серед читачів категоріями художніх видань.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 28

Електронні ресурси

Інституційний репозитарій

Електронний каталог


Періодика НТБ КНУТД

Періодичні видання НТБ КНУТД

Український календар

Календар України

Статистика