Вебінари на тему: «Використання постійних ідентифікаторів учених та установ, їх роль у науковій екосистемі»
Інформація - Оголошення
Понеділок, 20 вересня 2021, 12:54

Vebinar

Запрошуємо наукову спільноту Київського національного університету технологій та дизайну взяти участь у вебінарах на тему: “Використання постійних ідентифікаторів учених та установ, їх роль у науковій екосистемі. Інструменти ORCID для науковців”.

Державна науково-технічна бібліотека України за підтримки Міністерства освіти і науки України у співпраці з ORCID протягом вересня та жовтня 2021 року (29 вересня, 1 жовтня, 4 жовтня), проведе ряд вебінарів.

Вебінари відбудуться в онлайн режимі з використанням платформи ZOOM та з прямою трансляцією на YouTube каналі ДНТБ України.

На вебінарах будуть розглянуті такі теми:

Тема 1: «Постійні ідентифікатори та переваги їх використання для дослідників, установ та дослідницької інфраструктури. Про проект створення Національної електронної науково-інформаційної системи URIS (Ukrainian Research Information System). Переваги використання ORCID для науковців та установ».
Тема 2: «Початок роботи з профілем науковця в ORCID (майстер-клас)».
Тема 3: «Інтеграція наукових робіт дослідника в ORCID (майстер-клас)».

Для участі у вебінарах необхідно зареєструватись

Програма вебінарів

 
Bentham Science
Інформація - Ресурси тестового доступу
Понеділок, 20 вересня 2021, 12:21

Bentham_Science

З 1 вересня до 15 грудня 2021 року університет отримав безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів видавництва Bentham Science.

Bentham Science є видавцем рецензованої наукової літератури, що забезпечує видання понад 130 наукових журналів в електронному та друкованому форматах, які містять результати досліджень переважно в галузях фармакології та медицини, технічних та суспільних наук. Значна частина журналів видавництва Bentham Science індексуються провідними бібліографічними базами даних, зокрема 40 журналів Bentham Science мають імпакт-фактор у щорічному звіті Journal Citation Report.

Доступ здійснюється за посиланням:

1. Доступ до електронних журналів (статті з журналів можна завантажувати у форматі PDF);

2. Доступ до електронних книг (знайомство з повними текстами книг виключно онлайн).

 
Подяка за дарунок книги
Інформація - Оголошення
Четвер, 09 вересня 2021, 11:56

2 вересня 2021 року українським письменником, публіцистом, перекладачем Дмитром Пилиповичем Пилипчуком було презентовано авторське видання «Словники української мови: 1596-2018 : бібліографічний покажчик». Користувачі бібліотеки можуть ознаймитися із виданням у відділі обслуговування науковою літературою.

Співробітники науково-технічної бібліотеки щиро вдячні Дмитру Пилиповичу за подаровану до фонду бібліотеки книгу та за професійну, дружню дискусію щодо сприяння розвитку молодого покоління через плекання любові до знань!

 
Заняття з інформаційної культури користувачів
Інформація - Новини
П'ятниця, 03 вересня 2021, 13:47

Розпочались заняття з інформаційної культури користувачів. Співробітники науково-технічної бібліотеки розповіли першокурсникам – майбутнім юристам про фонди та електронні ресурси НТБ КНУТД, пояснили методику інформаційного пошуку за електронним каталогом, також відбулась ознайомча екскурсія по бібліотеці.

 
З Днем знань
Інформація - Новини
Вівторок, 31 серпня 2021, 18:37

1 вересня починається новий навчальний рік!

Запрошуємо завітати до бібліотеки та скористатися її фондами та електронними ресурсами.

Запис до бібліотеки відбувається у відділі навчальних видань (1 корпус, 3 поверх, прим. 1-0389). Для запису необхідно: 2 фотокартки, студентський квиток, паспорт або копія.

Бібліотека чекає, але нагадує про свідоме дотримання протиепідемічних заходів!

 
30 років Незалежності України
Інформація - Електронні виставки
Середа, 18 серпня 2021, 14:24

24 серпня 2021 року Україна святкує 30 річницю Дня Незалежності України. До цієї знаменної дати до вашої уваги представлена віртуальна виставка «30 років Незалежності України» з видань, наявних у бібліотечному фонді. 24 серпня 1991 року відбулася знаменна подія – був підписаний Акт проголошення Незалежності України та створення самостійної української держави.

 
Галшка Гулевичівна – меценатка, яка опікувалась розвитком духовності та освіти
Інформація - Електронні виставки
Середа, 23 червня 2021, 13:11

Галшка Гулевичівна

Єлизавета Василівна Гулевич, відома як Галшка – одна із перших українських меценаток, фундаторка Київського Братського Богоявленського монастиря та Київської братської школи, від якої веде історію Києво-Могилянська академія.

 
Подяка професору кафедри художнього моделювання костюму
Інформація - Оголошення
Понеділок, 14 червня 2021, 15:51

Щира подяка професору кафедри художнього моделювання костюму Наталії Владиславівні Чупріній за дарунок бібліотеці книг з мистецтва та художньої літератури (46 примірників).

 
Повне видання творів Лесі Українки
Інформація - Оголошення
Вівторок, 08 червня 2021, 13:47

Нашій бібліотеці подарували перше повне нецензуроване видання творів Лесі Українки у 14 томах, яке вийшло цього року до 150-річчя від дня народження нашої видатної співвітчизниці. Зібрання видане завдяки співпраці Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти і Українського інституту книги. Головним центром підготовки став Волинський національний університет імені Лесі Українки, до роботи залучили також науковців зі Львова, Чернівців, Рівного, Житомира, Острога та Києва. Унікальне зібрання включає поетичні і прозові твори, листи, рукописи та чернетки письменниці. Зусиллями науковців відновлено структуру тих текстів, з яких вилучали окремі фрагменти у попередніх виданнях радянського часу.

 
Сезон повернення книжок
Інформація - Оголошення
Четвер, 03 червня 2021, 11:04

Запрошуємо студентів повернути навчальну літературу до 5 липня.

Пункти книговидачі: Відділ обслуговування навчальною літературою 1-0389

Абонемент гуманітарних та періодичних видань 1-0179

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 35

Електронні ресурси

Інституційний репозитарій

Електронний каталог
Періодичні видання

Періодичні видання НТБ КНУТД

Статистика


Український календар

Календар України