Історія бібліотеки

 

Бібліотека КНУТД була заснована в 1930 році, як бібліотека Київського інституту шкіряної промисловості. Назва бібліотеки змінювалася відповідно до назви вищого навчального закладу. Початок її фондам було покладено передачею 500 екземплярів книг з бібліотеки Київського політехнічного інституту.

Першим директором бібліотеки був М.Г. Каневський. З грудня 1943 р. бібліотекарем було призначено А.М. Костильову. З 1948 р. директором бібліотеки була Т.В. Іванова, з 1980 по 1986 рр.- М.Ф. Шибик. З 1986 по 2009 рр. директором бібліотеки була А.В. Голидьбіна, а з травня 2009 р. призначена директором бібліотеки О.В. Жменько.

У 1974 р. бібліотека переїхала у нове приміщення і розташувалась на чотирьох поверхах будівлі між корпусами університету. Були реорганізовані читальні зали та абонементи, вдосконалена структура бібліотеки, створені книгосховища. У 1991 р. НТБ перейшла до першої категорії по оплаті праці керівників і спеціалістів. 90-ті роки відзначились активним розвитком інформатизації та автоматизації бібліотечних процесів. У 1999 р. в бібліотеці була впроваджена система "Ірбіс" - ліцензійне програмне забезпечення, що підтримує традиційні бібліотечні технології й орієнтоване на подальший розвиток інформаційних технологій.

 

 

 

Електронні ресурси

Інституційний репозитарій

Електронний каталог


Періодика НТБ КНУТД

Періодичні видання НТБ КНУТД

Український календар

Календар України

Статистика