Григорій Савич Сковорода - видатний український філософ
Інформація - Віртуальні виставки
П'ятниця, 04 грудня 2020, 11:48

Григорій Савич Сковорода одна з найяскравіших постатей України ХVІІІ століття. Він мав значний вплив на сучасників своїми віршами, піснями, філософськими творами, а також способом життя, через що його називали українським Сократом. Його оригінальна і багатогранна творчість стала підґрунтям для подальшого розвитку української літератури, торувала шлях гуманістичним філософським течіям наступного століття.

 
Бенвенуто Челліні – італійський скульптор, живописець, ювелір, письменник
Інформація - Віртуальні виставки
Понеділок, 09 листопада 2020, 14:11

Бенвенуто Челліні – італійський художник, скульптор і ювелір доби Ренесансу. Челліні можна вважати найвидатнішим ювеліром епохи Відродження, його місце в історії мистецтв визначається його скульптурними роботами.

 
Микола Семенович Самокиш, український художник-баталіст
Інформація - Віртуальні виставки
Вівторок, 27 жовтня 2020, 15:10

160 років від дня народження Миколи Семеновича Самокиша, видатного українського художника-баталіста, майстра анімалістичного жанру, графіка-митця, який усе життя був духовно невіддільний від України, героїчна історія якої стала провідною темою його творчості.

 
Конкурс поезії
Виховна робота - Заходи
Вівторок, 13 жовтня 2020, 12:14

Оголошуємо новий творчий конкурс «Світ навиворіт». 

Чекаємо на ваші роботи з 13 до 27 жовтня.

 
Наталя Полонська-Василенко: історик, археолог, архівіст
Інформація - Віртуальні виставки
Понеділок, 12 жовтня 2020, 10:47

Наталя Полонська-Василенко

Наталя Полонська-Василенко (1884-1973) – історик, археолог, архівіст, авторка майже 200 наукових праць,  доктор історичних наук. За двотомником Наталії Полонської-Василенко «Історія України» досі навчаються студенти. В анотації до нього читаємо: «Даний посібник є однією із найякісніших на сьогоднішній день працею з погляду об’єктивности, конкретности і аргументованости викладу національної історії України».

 
Виставка видань за напрямком «Біотехнології»
Виховна робота - Заходи
Понеділок, 05 жовтня 2020, 10:38

Пропонуємо академічній спільноті та студентству для ознайомлення видання за напрямком «Біотехнології». Виставка триває у читальному залі (прим. 1-0392).

 
Круглий стіл «Профіль автора у Scopus, Web of Science, Google Shcolar, ORCID. Видання, які входять до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science»
Виховна робота - Заходи
П'ятниця, 25 вересня 2020, 10:59

Науково-технічна бібліотека продовжує проведення круглих столів для науковців університету щодо наповнення та упорядкування власних профілів.  24.09.2020 року у засіданні круглого столу взяли участь науковці факультетів індустрії моди, дизайну, хімічних та біофармацевтичних технологій, економіки та бізнесу, навчально-наукових інститутів. Було наведено останні статистичні дані з інтернет-присутності науковців у базах  Scopus WOS, Google Shcolar, ORCID, розглянуто типові помилки при створенні власних профілів. Усім присутнім розіслано методичні розробки бібліотеки щодо редагування профілів науковців.

 
Авторські профілі у наукометричних базах даних та системі Google Shcolar
Виховна робота - Заходи
Понеділок, 21 вересня 2020, 11:57

Одним із завдань університетської бібліотеки є організація підтримки наукової роботи. 17.09.2020 року для науковців університету відбувся один з круглих столів щодо створення та редагування власних профілів.

Співробітники бібліотеки надали корисну інформацію з інтернет-присутності науковців у базах Scopus, Web of Science, Google Shcolar, ORCID, виправлення поширених помилок, ознайомили з переліком фахових видань України, які входять до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science та методичними розробками зі створення та редагування власних профілів.

 
Інформаційна культура студента
Наукова робота - Власні видання
Вівторок, 15 вересня 2020, 12:39

Інформаційна культура студента

Необхідною умовою сучасного освітнього процесу є підвищення рівня інформаційної грамотності студента. Співробітниками бібліотеки підготовлено електронну версію заняття з інформаційної культури, під час якого студенти знайомляться з основними сервісами науково-технічної бібліотеки, пунктами обслуговування, інформаційними ресурсами, авторизаціею у електронній бібліотеці та набувають навичок пошуку інформації в електронному каталозі та базах даних.

Завантажити матеріал

 
Маруся Чурай – народна поетеса
Інформація - Віртуальні виставки
Четвер, 25 червня 2020, 12:28

Маруся Чурай

Маруся Чурай (1625-1653) – напівлегендарна українська народна співачка та поетеса часів Хмельниччини, яка жила в Полтаві. Маруся є авторкою таких популярних українських пісень як «Віють вітри», «Грицю, Грицю, до роботи», «Сидить голуб на березі», «Зелений барвіночку», «Котилися вози з гори», «Засвіт встали козаченьки», «Ой не ходи, Грицю» тощо. Її романтична постать знайшла відображення у багатьох літературних творах.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 28

Електронні ресурси

Інституційний репозитарій

Електронний каталог


Періодика НТБ КНУТД

Періодичні видання НТБ КНУТД

Український календар

Календар України

Статистика