Новини
Англомовні освітні вебінари
Інформація - Новини
Понеділок, 12 вересня 2022, 10:47

Webinaros

Компанія Elsevier підготувала нову серію англомовних освітніх вебінарів.

ScienceDirect in didactics

13 вересня 2022 (11:00)

Використання платформи ScienceDirect для підтримки навчального процесу, допомоги студентам і відвідувачам бібліотеки в доступі до знань.

Реєстрація

Library Trends: Information literacy

14 вересня 2022 (11:00)

Дискусія, у якій бібліотекарі з різних країн поділяться досвідом навчання інформаційній грамотності.

Реєстрація

Institutional profiles: IPW without mysteries

27 вересня 2022 (11:00)

Організація інституційних профілів у Scopus, моніторинг та корегування. Крім того, отримання доступу до інституційного профілю установи (IPW), робота з IPW і можливості для корегування профілю без використання IPW.

Реєстрація

How to manage and analyze your research with SciVal and Scopus

12 жовтня 2022 (11:00)

Обговорення ефективних способів управління організаційною структурою та здійснення аналізу за допомогою Scopus і SciVal.

Реєстрація

SDGs: How to assess social impact

26 жовтня 2022 (11:00)

Представлення SDG в аналітичних рішеннях Elsevier і використання цієї інформації для подальшої оцінки досліджень.

Реєстрація

SciVal Camp Autumn 2022. Day 1

08 листопада 2022 (12:00)

Основні принципи роботи та практичні аспекти можливостей SciVal.

Реєстрація

SciVal Camp Autumn 2022. Day 2

09 листопада 2022 (12:00)

Мій SciVal: керування робочим простором і звітування (практичні аспекти можливостей SciVal).

Реєстрація

SciVal Camp Autumn 2022. Day 3

10 листопада 2022 (12:00)

SciVal 2022: огляд оновлень (практичні аспекти можливостей SciVal).

Реєстрація

Elsevier Author Workshop: How to write and publish

22 листопада 2022 (11:00)

Авторські поради та прийоми для покращення якості рукописів і збільшення шансів на публікацію в авторитетних міжнародних журналах.

Реєстрація

Elsevier Author Workshop: How to find the right journal for your manuscript

23 листопада 2022 (11:00)

Знайомство авторів із практичним аспектом відбору журналів для читання та публікації своїх робіт на основі перевірених джерел інформації.

Реєстрація

Elsevier Author Workshop: Best practices in publishing, an author panel discussion

24 листопада 2022 (11:00)

Панельньна дискусія за участі деяких авторів CEE, роботи яких успішно опубліковано у журналах Elsevier.

Реєстрація

 
Міжнародний день захисту освіти від нападів
Інформація - Новини
П'ятниця, 09 вересня 2022, 11:51

Osvita

9 вересня 2022 року, Україна разом зі світом відзначає Міжнародний день захисту освіти від нападів. Його проголосила Генеральна Асамблея ООН 29 травня 2020 року. Згідно з Резолюцією Генеральної Асамблеї, уряди несуть першочергову відповідальність за забезпечення захисту та інклюзивної якісної освіти, а також за рівноправність в освіті на всіх рівнях для всіх учнів, особливо тих, які знаходяться в несприятливому становищі.

Для освітніх закладів України Міжнародний день захисту освіти від нападів сьогодні актуальний як ніколи: станом на 5 вересня повністю зруйновано 284 освітніх закладів, а кількість постраждалих будівель становить 2177. Разом — 2461 навчальний заклад. Такі відомості подає інтерактивна мапа МОН. Вона має промовисту назву Saveschoois.

Воєнний стан не завадив українській освіті продовжити свою працю: навчальний рік 2022/2023 у закладах фахової передвищої та вищої освіти розпочато!

Студенти КНУТД приступили до навчання з 1 серпня. Тому що, кожен українець повинен продовжувати виконувати те, що він вміє найкраще: студенти – навчатися, здобувати освіту, яка дає людям знання, вміння, інформацію, дозволяє їм знати свої права та обов'язки щодо своєї сім'ї, суспільства, нації та розбудови України.

Науково-технічна бібліотека КНУТД займає активну позицію в захисті освіти, продовжуючи свою роботу з забезпечення інформаційних, науково-дослідних, освітніх, культурних та інших потреб користувачів бібліотеки. Слава Україні!

 
«Elsevier» продовжує підтримувати українську наукову спільноту
Інформація - Новини
Понеділок, 22 серпня 2022, 11:24

Підтримка

Elsevier надає безкоштовний доступ до своїх дослідницьких інструментів, баз даних, освітніх платформ для полегшення роботи науковців у цей складний період.

Створено Resource Centre, де науковці та студенти Київського національного університету технологій та дизайну можуть зареєструватись, щоб отримати доступ до таких продуктів Elsevier як ScienceDirect, Scopus, Researcher Discovery, Researcher Academy і Mendeley.

Детальнішу інформацію про доступні ресурси, вхід на платформи а також короткі інструкції по роботі з ними можна отримати, відвідавши сторінку Resource Centre.

Компанія пропонує можливість безоплатно публікувати результати наукових досліджень у своїх виданнях «золотого» відкритого доступу. Важливо, щоб відповідальний автор був працівником української установи (мав українську афіліацію). 100 %-ва знижка застосовується автоматично, про що компанія повідомить автора у процесі опрацювання поданого рукопису.

З будь-якими запитаннями завжди можна звернутися в службу підтримки Elsevier Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

При виникненні питань щодо бібліометричних показників звертатись до служби бібліометрії (прим. 1-0167; 1-0426; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

 
Чекаємо на зустріч у нашій бібліотеці
Інформація - Новини
Середа, 10 серпня 2022, 17:06

Library

Шановні користувачі науково-технічної бібліотеки КНУТД! Ми з нетерпінням чекаємо на зустріч у нашій бібліотеці з усіма учасниками освітнього процесу та працюємо на задоволення запитів та інформаційних потреб освітньо-наукової спільноти Університету! Працівники бібліотеки завжди на зв'язку з тими категоріями користувачів, які бажають отримувати доступ до наших ресурсів онлайн. Нагадуємо про корисні бібліотечні сервіси та послуги:

Електронний каталог

Інституційний репозитарій

Електронна бібліотека періодичних видань КНУТД

Електронна доставка документів

Визначення індексів УДК

Електронні виставки


 
До уваги користувачів!
Інформація - Новини
Середа, 10 серпня 2022, 15:07

55

До уваги користувачів!

Для зручності обслуговування користувачів та враховуючи реалії сьогодення науково-технічна бібліотека впроваджує додатковий алгоритм обслуговування.

1. Користувачі, які не мають можливості особисто відвідати бібліотеку для повернення літератури, можуть надіслати книги до відділення «Нової пошти» №127 у м. Києві (пров. Євгена Гуцала, 4. Цифрова адреса:11/127), з оплатою вартості доставки за рахунок Відправника.

2. Ми також виконаємо Ваше замовлення видань, які наявні в каталозі бібліотеки. Для цього просимо надіслати список видань на електронну адресу бібліотеки Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з позначкою "Для відділу обслуговування навчальною літературою".

Отримувач вказується після погодження замовлення зі співробітником бібліотеки.
З питань доставки поштового відправлення, заміни втраченої літератури, замовлення видань просимо звертатися на електронну адресу бібліотеки.

 
Вебінари літньої школи SUES Summer School
Інформація - Новини
Вівторок, 09 серпня 2022, 10:40

Sues

У межах ініціативи Supporting Ukrainian Editorial Staff (SUES) протягом серпня-вересня відбудеться серія вебінарів, під час яких розглядатимуться питання стандартів видавничої практики, а також йтиметься про переваги внесення журналів до Директорії журналів відкритого доступу (DOAJ).

Індексація журналів у Директорії журналів відкритого доступу (DOAJ)»

9 серпня об 11:00

Ви дізнаєтесь, чому важливо представити ваш журнал у DOAJ, як правильно заповнювати заявку, на що потрібно звернути увагу на етапі розроблення вебсайту видання. Асоційовані редактори DOAJ розкажуть про ключові критерії включення у Директорію та поширені причини відмов.

Реєстрація

Авторське право та електронні ліцензії

16 серпня об 11:00

Йтиметься про переваги використання електронних ліцензій «Creative Commons» та їхнє поєднання із авторським правом.

Реєстрація

Кращі практики видання журналів

5 вересня об 11:00

Представники Європейської асоціації наукових редакторів (EASE) розкажуть про найкращі видавничі практики наукової літератури, правила розроблення видавничих політик, обмін метаданими, етику публікаційної діяльності та рецензування.

Реєстрація

 
Запрошуємо на безкоштовні вебінари в липні та серпні від Clarivate
Інформація - Новини
Вівторок, 05 липня 2022, 10:14

Webinar1

Оцінка міжнародної співпраці. Серія Clarivate науковцям

7 липня 2022, 10:15–11:15

Міжнародна співпраця відкриває можливості проведення наукових досліджень на більш якісному рівні, кращій презентації наукових здобутків, та отриманню додаткового фінансування. Як визначити наявні та потенційні співпраці, оцінити їхню ефективність за допомогою Web of Science Core Collection та InCites. На вебінарі проаналізуємо співпрацю як України в цілому так і окремої установи. Відповіді на питання з реєстраційних анкет.

Реєстрація

Research Smarter: Демонстрація досліджень вашої установи

26 липня 2022, 10:15–11:15

Незалежно від того, чи є ви окремим дослідником чи адміністратором установи, демонстрація вашої роботи відіграє ключову роль у залученні підтримки та налагодженні нових партнерських відносин. Відвідайте цю сесію, щоб дізнатися більше про створення надійних профілів дослідників та установ, які використовують інструменти та дані Clarivate. Зробіть цінну роботу у вашому портфоліо більш доступною!

Реєстрація

Презентація наукових здобутків вченого

11 серпня 2022, 10:15–11:15

Традиційно оцінку наукової діяльності вченого проводять по опублікованих роботах, оглядах, патентах, отриманих грантах, участі в рецензуванні тощо. Наявність однофамільців, що можуть працювати в тій самій галузі, зміна науковцем прізвища або варіації транслітерації, тематика роботи на стику наук, та зміна місця роботи, наприклад наукові стажування чи робота за грантами значно ускладнюють ідентифікацію робіт науковця. Протягом вебінару розглянемо основні наукометричні показники які використовуються для наукової діяльності, пошук на аналіз науковця у Web of Science, корегування авторських профілів на інших ресурсах зокрема Publons, Orcid, ResearchGate, Google Scholar.

Реєстрація

 
Червневі вебінари від ELSEVIER
Інформація - Новини
Понеділок, 30 травня 2022, 13:13

Webinar

З 9 по 30 червня 2022 року відбудеться чергова серія вебінарів для українських вчених з питань використання ресурсів Web of Science. Розглядатимуться питання використання ресурсів Clarivate для наукової діяльності, пошуку видання для публікації, правил та видів цитування, можливості нового Journal Citation Reports.

Як обрати видання для публікації та не помилитися з вибором

9 червня 2022, 10:15–11:15

Що дає науковцю публікація в міжнародному виданні? Як обрати видання для публікації? Скільки коштує? Де опублікуватися безкоштовно? В яких журналах більше статей за моєю темою за останні роки? Як зберегти перелік таких видань? Що таке високоцитована робота? Чи є обмеження за кількістю авторів, установ, посилань в переліку літератури? Як швидко статтю прорецензують і надрукують? Структура статті, правила оформлення. Як швидко і без помилок оформити публікацію за форматом видання Що можна/не можна робити зі статтею після публікації? Перевірка індексації видання у Web of Science Core Collection.

Реєстрація

Clarivate для науковців

14 червня 2022, 10:15–11:15

Мета вебінару нагадати/познайомити, навчити ефективно працювати з головними ресурсами Clarivate для наукової діяльності. Зокрема з базою даних Web of Science Core Collection для пошуку, аналізу наукової літератури, підбору видань, партнерств, грантів. Journal Citation Reports для коректної оцінці, порівняння видань. EndNote - оформлення власних публікацій за форматами обраного видання, EndNote Click пошук повних текстів, Publons презентації досягнень науковця. Розраховано на початківців та тих хто бажає ознайомитися з останніми оновленнями ресурсів.

Реєстрація

Research Smarter: Світ цитувань

28 червня 2022, 10:15–11:15

Цитування та його види. Чому ми цитуємо документи? Структура Web of Science, звідки та які там цитування, як їх оцінити та використати. Чемпіони цитувань та сплячі красуні.Звіт по цитуванню та пов'язані записи. Про що говорять абсолютні та нормалізовані показники, які використовували цитування: імпакт-фактор, CNCI, JCI, індекс Хірша тощо. Як ці метрика використовується для оцінки організацій, тем і науковців. Як збільшити цитування та h-індекс? Чому не підраховано всі цитати? Профіль автора, хто та де цитує ваші публікації (географія цитування). Пошук в пристатейній бібліографії. Як знайти цитування робіт/журналів, якщо вони не проіндексовані у Web of Science?

Реєстрація

Research Smarter: Новий Journal Citation Reports

30 червня 2022, 10:15–11:15

Що чекає нас в новому Journal Citation Reports? Приєднуйтесь до нашого вебінару, щоб дізнатися як проаналізувати впливовість журналу, досліджуючи значну кількість показників цитування, в тч імпакт-фактор журналу, і його варіації, JCI квартиль та інші. І як приймати зважені рішення де публікуватися, незалежно від того, надсилаєте ви свій перший рукопис чи чергова видатна публікація.

Реєстрація

 
Запрошуємо на травневі вебінари Web of Science
Інформація - Новини
Четвер, 28 квітня 2022, 10:57

Запрошуємо, за можливості, в цей складний для країни час долучатися до вебінарів. Як завжди вебінари безкоштовні, на платформі Webex, з можливістю отримати сертифікат учасника, за умови прослуховування більше 90 % основного часу вебінару.

Web of Science Core Collection для ефективної наукової діяльності

5 травня 10:15–11:15

Можливості Web of Science Core Collection для науковця, викладача та адміністратора. Де знайти ключову літературу за своєю темою? Де знайти партнера або рецензента? Які установи та науковці є лідерами за даним напрямом? Як з ними зв’язатися? Які видання спеціалізуються на даній темі? Які установи фінансували такі дослідження? Як знайти відповіді на ці питання за допомогою базового пошуку з використанням операторів пошуку та символів скорочення. Як виділити найцитованіші роботи останніх років? Як зберегти та поділитися з колегами найцікавішими даними? Як проаналізувати вибірку документів?

Реєстрація

Профіль установи: створення, корегування, використання

10 травня 10:15–11:15

Коли, навіщо і кому необхідно оцінювати публікаційну діяльність організації? Які показники можна та варто дивитися? Складнощі та шляхи подолання при пошуку і аналізу публікацій установи. Створення та підтримання в актуальному стані профілю установи у Web of Science Core Collection. Які роботи (не) можуть потрапити в профіль організації? Як створити і експортувати в певному форматі список публікацій організації на певні роки. Відповіді на запитання, що буде поставлено в реєстраційних анкетах.

Реєстрація

Можливості аналітичного інструменту InCites для науковця та адміністратора

12 травня 10:15–11:15

Оглядовий вебінар можливостей аналітичного інструменту InCites. Які дані використовуються, які показники розраховуються, що таке CNCI, на що звертати увагу при аналізі здобутків установи, як порівняти ВНЗ за здобутками у певній галузі. Яка установа більш ефективна в певній галузі, чому? Критерії ефективності співпраці. Пошук партнерів для виконання проектів Аналіз документів за певною темою. Готові автоматичні звіти і результати з урахуванням запитів користувача. Відповіді на запитання, що буде поставлено в реєстраційних анкетах.

Реєстрація

Research Smarter: Огляд літератури на відмінно

24 травня 10:15–11:15

Робота з джерелами інформації потребує певних навиків. Незалежно від того, працюєте ви над оглядом чи дисертацію, опис поточного стану проблеми, аргументація вибраної теми, вибір джерел які варті уваги можуть викликати хвилювання не лише у початківців. Не певні з чого почати? Відвідайте цю сесію, щоб дізнатися, як не боятися огляду літератури. Обговоримо як знайти відповідні статті; зрозуміти, які статті вказують на перспективні дослідження; як легко збирати й цитувати посилання; як працювати з посиланнями при написанні роботи та забезпечувати успішну співпрацю зі своїми співавторами.

Реєстрація

SWOT-аналіз в InCites: справжній коректний аналіз за спеціалізаціями

26 травня 10:15-11:15

InCites Benchmarking & Analytics на основі даних Web of Science Core Collection надає вам об’єктивні та надійні індикатори, необхідні для прийняття впевнених рішень щодо ваших досліджень. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися, як коректно аналізувати продуктивність інституцій, оцінювати співпрацю, визначати експертів у тематиці, демонструвати сильні сторони, відкривати можливості, порівнювати з аналогами тощо.

Реєстрація

 
Вебінари для українських вчених із питань використання платформи Web of Science
Інформація - Новини
Понеділок, 21 березня 2022, 22:27

Webinar

Протягом тижня компанія Clarivate проведе безплатні вебінари українською мовою, присвячені питанням наукометрії та бібліометрії, на яких розглядатимуться особливості публікації результатів наукової діяльності вчених у виданнях, що індексуються базою даних Web of Science, можливості використання Web of Science та інструментів платформи.

«Research Smarter: Прикладна наукометрія»

22 березня 2022 року, 10:15–11:15

Наукометрія та бібліометрія – терміни які впевнено увійшли в життя науковців і викликають діаметрально протилежні емоції: від захоплення та ідеалізації до стійкого несприйняття. На вебінарі буде розглянуто мету та завдання наукометрії, які дані та з яких джерел використовуються для аналізу, критерії їхньої якості, як розраховуються та для чого (не)можна використовувати: імпакт-фактор і його варіації, Journal Citation Indicator, квартиль, h-індекс, CNCI, beamplots. Буде розглянуто приклади застосування наукометричних показників, а також причини та наслідки. Обговорюватиметься використання даних для побудови дорожньої карти наукової діяльності вченого, установи, країни.

Реєстрація

«Research Smarter: Зважена оцінка видань»

24 березня 2022 року, 10:15–11:15

Зростання кількості наукових результатів, зміни в публікаційному ландшафті, спричинені поширенням відкритого доступу, вимоги до публікацій і активність хижацьких видань спонукають авторів бути уважними при виборі видання для публікації. На вебінарі учасники розглянуть процес відбору видань для індексування у Web of Science, з яких галузей знань, які критерії якості видання, які додаткові показники та метрики видання доступні в Journal Citation Reports, як знайти краще видання для публікації або перевірити чи дійсно запропоноване видання індексується базою даних.

Реєстрація

 
Медичні ресурси Elsevier
Інформація - Новини
Середа, 16 березня 2022, 16:58

AdobeStock

Для підтримки медичної спільноти України в умовах війни розв’язаної РФ, компанія Elsevier відкрила безкоштовний доступ до медичних освітніх платформ ClinicalKey, Complete Anatomy та Osmosis. Підключитися до ресурсів:

ClinicalKey – база даних, що містить провідні повнотекстові довідники і журнали, інформацію про ліки, відеоматеріали, практичні рекомендації тощо.

Заповнити онлайн-форму

Complete Anatomy – найдосконаліша в світі платформа 3D анатомії, що застосовується фахівцями зі всього світу для вивчення складних анатомічних структур.

Інструкція

Osmosis – медична освітня платформа для студентів-медиків, лікарів та осіб, які доглядають за пацієнтами. Бібліотека складається з понад 2 тисяч відео з патології, фізіології, фармакології та клінічної практики.

Інструкція

 
Вебінари в лютому від Clarivate
Інформація - Новини
Середа, 02 лютого 2022, 11:17

Webinar

20 років Будапештській ініціативі відкритого доступу: як змінився публікаційний ландшафт

10 лютого 16:15–17:15

Відкритий доступ. Відкрита наука. Визначення. Складові. Функції. Вплив на публікації. Відкритий доступ та його види. Вартість публікацій. Вплив на доступ і поширення знань. Аналіз відкритих публікацій України.

Реєстрація

Research Smarter: Derwent Innovation Index: додаткові можливості для наукових досліджень

23 лютого 10:15–11:15

Дослідницька діяльність науково-дослідних установ та університетів відіграє вирішальну роль у життєвому циклі інновацій. Результати досліджень відбиваються у публікаціях та патентах. Виконуючи стандартні пошуки і намагаючись зрозуміти тенденції досліджень, наукова спільнота часто схильна покладатися лише на дані публікацій, нехтуючи важливими патентними даними. На вебінарі обговоримо патентні дані, доступні у Web of Science та інших рішеннях Clarivate.

Реєстрація

Research Smarter: Визначення експертів за допомогою даних Web of Science

24 лютого 10:15–11:15

На вебінарі сфокусуємося на здобутках науковців за даними Web of Science Core Collection. Розглянемо прикладні задачі: Хто є кваліфікованими спеціалістами з моєї спеціальності та є лідером? Де знаходяться центри передового досвіду в конкретному регіоні? З якими дослідниками варто шукати партнерства? З якими фахівцями співпрацюють мої конкуренти? Можливості та функції Publons та Orcid.

Реєстрація

Спільний вебінар Clarivate та Антиплагиат.

17 лютого 10:00-12:00

Ефективні інформаційні інструменти для роботи з науковими журналами

Реєстрація

 
Січневі вебінари Clarivate
Інформація - Новини
Вівторок, 25 січня 2022, 10:31

Webinar

Запрошуємо на січневі вебінари компанії Clarivate.

Можливості референс-менеджера EndNote для роботи з бібліографією

26 січня 2022, 16:15–17:15

Щоб не витрачати багато часу на оформлення переліків літератури за форматом обраного видання, уникнути помилок з бібліографією при написанні курсових, кваліфікаційних робіт чи дисертацій запрошуємо на вебінар де дізнаємося про референс-менеджер EndNote і як з ним працювати.

Реєстрація

Оновлена платформа Web of Science: швидше, зручніше, ефективніше

27 січня 2022, 16:15–17:15

Якщо ви розпочинаєте знайомство з Web of Science або бажаєте дізнатися про всі зміни що відбулися у новому інтерфейсі - запрошуємо на онлайн демонстрацію де відпрацюємо алгоритм ефективної роботи у новому інтерфейсі Web of Science. Визначимо що і як індексується на платформі і які можливості відкриває база науковцям. Розглянемо можливості кабінету користувача, алгоритм пошуку робіт за вказаною темою, які можуть бути помилки і як їх уникнути, оцінимо результати, розподіл документів за роками, цитування, h-індекс, хто цитує, чим корисний аналіз цитування, що таке пов’язані записи, які установи є літерами в даній галузі, як зв’язатися з науковцями даних установ, в яких видання варто публікувати результати, чи є безкоштовні публікації. Варіації пошуку у Web of Science.

Реєстрація

 
Повторний вебінар "Аналіз грантової підтримки та ефективності співпраці в Web of Science та InCites"
Інформація - Новини
Вівторок, 18 січня 2022, 13:50

Webinar

Шановні науковці! Компанія Clarivate запрошує на повторний вебінар "Аналіз грантової підтримки та ефективності співпраці в Web of Science та InCites"

20 січня 2022, 16:15–17:15

Реєстрація

13 січня під час вебінару оголошено вікторину, серед учасників, що до 9:00 20 січня дадуть на питання правильно відповіді, Random визначить володаря сувенірів.

Запитання тут

Відеопідказка

Удачі!

 
Перший вебінар у 2022 від Clarivate
Інформація - Новини
Вівторок, 11 січня 2022, 18:36

Webinar

Оголошуємо початок серії «Clarivate – науковцям 2022 або місце зустрічі змінити не можна».Запрошуємо на перший вебінар українською, безкоштовний, тривалість - одна година, проходить у Webex.

13 січня 2022, 16:15–17:15

Тема: Аналіз грантової підтримки та ефективності співпраці в Web of Science та InCites.

Наукові дослідження часто вимагають значних коштів. Грантова підтримка та співпраця з знаними лабораторіями світу буде на часі та дозволить і виконувати дослідження на більш високому рівні і швидше отримувати результати. На вебінарі з’ясуємо як знайти і проаналізувати здобутки інших установ, визначити лідерів та знайти їхні контакти. Проаналізувати співпраці своєї організації, з якими установами і чому вони більш ефективні. Визначити фонди, що фінансували аналогічні дослідження, які теми підтримувалися певною грантовою агенцією, у кого зі співвітчизників були такі гранти та, як завжди, відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація

 
Вітаємо з новорічно-різдвяними святами!
Інформація - Новини
Четвер, 30 грудня 2021, 10:10

Вітаємо з новорічно-різдвяними святами! Бажаємо, щоб Новий рік приніс нові ідеї, проєкти та перспективи, цікаві зустрічі з друзями, багато веселощів, подорожей, приємних турбот!

znovumrokomt

 
Вебінар «Філософія безпеки сучасної доби: співпраця влади, науки та бізнесу як основа якісної підготовки фахівців з корпоративної безпеки, кібербезпеки, цифрової трансформації»
Інформація - Новини
Середа, 29 грудня 2021, 10:29

Захід 22 грудня 2021 року для науковців, здобувачів вищої освіти та усіх охочих відбувся вебінар «Філософія безпеки сучасної доби: співпраця влади, науки та бізнесу як основа якісної підготовки фахівців з корпоративної безпеки, кібербезпеки, цифрової трансформації» ініціювали представники внутрішніх та зовнішніх стейкхолдерів Університету.

Спікером заходу було запрошено експерта Юрія Когута, кандидата юридичних наук, генерального директора Консалтингової компанії «СІДКОН», голову Правління ГО «Асоціація міжнародної економічної співпраці», голову Правління ГО «Міжнародна ліга кібербезпеки», експерта у сфері забезпечення комплексного управління ризиками бізнесу, члена Всесвітньої асоціації детективів (WAD). Від компанії Консалтингової компанії «СІДКОН» у вебінарі брала участь Олена Ткаченко, керівниця відділу маркетингу, менеджерка проєктів підвищення кваліфікації за напрямами діяльності компанії «СІДКОН», сертифікований експерт. Наприкінці вебінару Юрій Когут презентував усі видання з напряму супроводу управлінської діяльності та безпеки. Спікер підкреслив, що всі посібники мають практичне спрямування. Проблемні питання висвітлені в цих виданнях – розкрито на основі практичного досвіду автора, про що у передмовах зазначають рецензенти – знані науковці та практики.

За задумом експертів та організаторів найактивнішим учасникам вебінару від автора, пана Юрія Когута, було презентовано видання – практичний посібник «Корпоративна безпека». Пощастило і нашим колегам: завідувачці відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення Науково-технічної бібліотеки Олені Котвицькій та аспірантці кафедри промислової фармації факультету хімічних та біофармацевтичних технологій Ковалевській Ользі.

 
Останній вебінар року від Clarivate
Інформація - Новини
Середа, 22 грудня 2021, 09:50

webinar

23 грудня 12:00-13:00 традиційний останній вебінар року від Clarivate в НАУКМА.

Все що Ви хотіли дізнатися про наукові публікації, вибір журналу, оцінку публікаційної діяльності, нові показники ефективності і як не стати жертвою хижацьких видань: час для професійних порад та відповідей!

Лектор к.б.н. Тихонкова Ірина, консультант з регіональних рішень Clarivate.

Реєстрація

 
Запрошуємо взяти участь у вебінарі
Новини
Понеділок, 20 грудня 2021, 21:35

webinar

Вебінар відбудеться 22 грудня 2021 об 11:00

Спікер: к.ю.н., Юрій Когут, генеральний директор Консалтингової компані «СІДКОН», голова Правління ГО «Асоціація міжнародної економічної співпраці», голова Правління ГО «Міжнародна лігакібербезпеки», експерт у сфері забезпечення комплексного управління ризиками бізнесу, членВсесвітньої асоціаці детективів (WAD). Має більш ніж 20-річний досвід у розробці та впровадженні систем управління ризиками компаній, забезпеченні безпеки інвестиційних проектів, інформаційно-аналітичному супроводі бізнесу, багаторічний досвід викладання в Інституті Безпеки (The Security Institute), Велика Британія). Автор понад 100 статей у вітчизняних та міжнародних наукових журналах, і збірниках наукових праць. За останні 10 років підготовлено та видано більше 20 книг і посібників з питань безпеки та управління ризиками підприємств. Розробки були використані при проведенні практичних семінарів і занять в провідних ЗВО України.

Платформу комунікацій забезпечує Науково-технічна бібліотека Київського національного університету технологій та дизайну.

Zoom

 
3 ефективних способи знаходити потрібну літературу у Scopus
Інформація - Новини
Середа, 15 грудня 2021, 14:04

nazarovets


Пошук літератури має вирішальне значення на всіх етапах дослідження - від планування до написання. Тому важливо знати, як здійснювати його ефективно, і бути в курсі того, що відбувається у вашій галузі та за її межами. Отримайте поради щодо ефективного пошуку літератури у Scopus у новому вебінарі, який відбудеться 16 грудня 2021 року о 12:00.

Реєстрація

 
Оновлення профілю автора у Scopus - покрокова інструкція
Інформація - Новини
Середа, 01 грудня 2021, 13:50

nazarovets


Scopus використовується багатьма дослідницькими та фінансуючими установами для оцінки грантових заявок, тому важливо, щоб дані, відображені у Вашому профілі, були актуальними та повними. Приєднуйтесь до вебінару, щоб дізнатися, як створюються та куруються профілі авторів у Scopus, і як, за необхідності, Ви можете подавати запити на виправлення інформації у них. Вебінар відбудеться 2 грудня 2021 року о 12:00.

Реєстрація

 
30 років від дня проведення Всеукраїнського референдуму щодо проголошення незалежності України
Інформація - Новини
Вівторок, 30 листопада 2021, 11:15

1 грудня 1991 року розпочалася історія проведення референдумів в Україні. Цього дня відбувся загальнонаціональний референдум на території колишньої УРСР щодо проголошення незалежності України.

 
Зустріч із студентами Фахового коледжу мистецтв та дизайну КНУТД
Інформація - Новини
П'ятниця, 22 жовтня 2021, 11:51

20 жовтня 2021 року у приміщенні читальної зали (1-392) відбулася зустріч із студентами Фахового коледжу мистецтв та дизайну КНУТД. Співробітники Інформаційно-бібліографічного відділу розповіли першокурсникам про історію бібліотеки, її основні підрозділи, провели віртуальну екскурсію по читальних залах і абонементах. Майбутніх читачів бібліотеки ознайомили з її сайтом, показали на практиці як робити пошук документів по повнотекстових базах даних, складати і оформлювати список літератури до наукових робіт.

 
Фотоконкурс «Гаряча Крига»
Інформація - Новини
Вівторок, 28 вересня 2021, 13:48

27.09.2021 у читальній залі бібліотеки відбулось нагородження переможців ХІ Міжнародного студентського фотоконкурсу «Гаряча Крига». Цього року у ньому брали участь конкурсанти з України, Польщі, Естонії, Білорусі, Литви, було представлено 702 фотороботи, які оцінювало компетентне журі. Приємно, що студенти КНУТД зайняли перші призові місця, хоча Гран-прі і поїхав до Білорусі. Викладачі та співробітники університету тепло привітали талановиту молодь і побажали подальших успіхів. У читальній залі бібліотеки (прим. 1-0392) триває виставка студентських фоторобіт.

 
Заняття з інформаційної культури користувачів
Інформація - Новини
П'ятниця, 03 вересня 2021, 13:47

Розпочались заняття з інформаційної культури користувачів. Співробітники науково-технічної бібліотеки розповіли першокурсникам – майбутнім юристам про фонди та електронні ресурси НТБ КНУТД, пояснили методику інформаційного пошуку за електронним каталогом, також відбулась ознайомча екскурсія по бібліотеці.

 
З Днем знань
Інформація - Новини
Вівторок, 31 серпня 2021, 18:37

1 вересня починається новий навчальний рік!

Запрошуємо завітати до бібліотеки та скористатися її фондами та електронними ресурсами.

Запис до бібліотеки відбувається у відділі навчальних видань (1 корпус, 3 поверх, прим. 1-0389). Для запису необхідно: 2 фотокартки, студентський квиток, паспорт або копія.

Бібліотека чекає, але нагадує про свідоме дотримання протиепідемічних заходів!

 
20-річчя підписання Хартії про партнерство з Організацією Північно-Атлантичного договору
Інформація
Понеділок, 04 вересня 2017, 14:17

9 липня 1997 р. у Мадриді Президент України Леонід Кучма, Генеральний секретар НАТО  Хав'єр Солана та лідери 16 країн-членів Організації Північно-Атлантичного договору підписали Хартію про особливе партнерство. Таким чином, члени НАТО підтвердили свою підтримку суверенітету та незалежності України. Документ регулює відносини України з НАТО та визначає політичні зобов'язання сторін на найвищому рівні і необхідність розвивати відносини особливого та ефективного партнерства з метою сприяння більшій стабільності і просуванню спільних демократичних цінностей у Центрально-Східній Європі. До моменту підписання хартії Україна мала змогу співпрацювати з НАТО лише у рамках Ради євроатлантичного партнерства і програми «Партнерство заради миру». Документ складається з 5 розділів та 19 статей. На виконання Хартії 10 жовтня 1997 року було створено Комісію Україна — НАТО, що стала органом, відповідальним за розвиток відносин між Північноатлантичним альянсом і Україною, забезпечення проведення консультацій зі спільних питань безпеки та нагляду за відповідним виконанням положень Хартії. сприянні зусиллям України, спрямованим на продовження політичних, економічних та оборонних реформ у контексті її євроатлантичних прагнень, метою яких є членство в НАТО, концентруючи увагу на ключових демократичних та інституційних перетвореннях.

Основоположним документом, що продовжує визначати відносини між Україною та НАТО на сучасному етапі,є також Декларація про доповнення Хартії про особливе партнерство (21.08.2009 р.).

Пріоритетним національним інтересом України у сфері зовнішньополітичної діяльності є розвиток та дальше поглиблення відносин стратегічного партнерства України з Організацією Північноатлантичного договору, спільні зусилля у просуванні демократичних цінностей, розуміння колективної безпеки, важливість підвищення рівня інформованості в Україні про НАТО. Для України стратегічне партнерство з НАТО є невід’ємною складовою євроінтеграційного курсу.

В українському суспільстві збільшується суспільна підтримка курсу на членство України в НАТО. За різними даними – це 40-50%. довіри та розуміння.

Зі змістом Хартії можна ознайомитися за посиланням http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/994_002

 
День української писемності та мови
Новини
Середа, 09 листопада 2016, 11:06

Piccy.info - Free Image Hosting

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада.

 
Бібліодайджест за вересень 2015 року. Випуск 41
Четвер, 01 жовтня 2015, 10:31

 Бібліодайджест - інформаційний бюлетень нових надходжень

Підготовлений до випуску  інформаційний бюлетень нових надходжень "Бібліодайджест". Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитись з новою навчально-методичною літературою за посиланням Вересень, 2015 (41). Приємного перегляду!

 1. Сирохман, Іван Васильович. Товарознавство пакувальних матеріалів і тари : підручник / І. В. Сирохман, В. М. Завгородня, В. Т. Лебединець. – К. : Знання, 2014. – 543 с.
 2. Катренко, Анатолій Васильович. Прийняття рішень: теорія та практика : підручник / А. В. Катренко, В. В. Пасічник. – Львів : Новий Світ-2000, 2013. – 447 с. – (Комп'ютинґ).
 3. Статистичний щорічник України за 2013 рік : щорічник / за ред. О. Г. Осауленка. – К. : Консультант, 2014. – 533 с.
 4. Давидов, Григорій Миколайович. Звітність підприємств : навч. посіб. / Г. М. Давидов, Н. С. Шалімова. – 2-ге вид., стер. – К. : Знання, 2011. – 623 с. – (Вища освіта ХХІ століття).
 5. Сімейне право України : підручник / ред. С. Б. Булеца. – К. : Знання, 2015. – 375 с. – (Вища освіта ХХІ століття).
 6. Інвестиційне кредитування : навч. посіб. / О. Д. Вовчак [та ін.]. – 2-ге вид., перероб. і доп. – К. : Знання, 2013. – 227 с.
 7. Балабанова, Людмила Веніамінівна. Стратегічне управління персоналом підприємства : навч. посіб. / Л. В. Балабанова, О. В. Стельмашенко. – К. : Знання, 2011. – 236 с.
 8. Зелинский, Сергей Эдуардович. Секреты работы в Windows. Word. Excel. Интернет. Новейший самоучитель / С. Э. Зелинский. – Х. ; Белгород : Книжный клуб семейного досуга, 2011. – 528 с.
 9. Англійська мова. The Learning Curve : навч. посіб. / О. І. Ванівська [та ін.]. – Львів : Новий Світ-2000, 2012. – 200 с.
 
Бібліодайджест за серпень 2015 року. Випуск 40

 Бібліодайджест - інформаційний бюлетень нових надходжень

Підготовлений черговий випуск "Бібліодайджесту" - інформаційного бюлетня нових надходжень до бібліотеки НТБ КНУТД. Запрошуємо всіх бажаючих детально ознайомитись з новою навчально-методичною та науковою літературою за посиланням Серпень, 2015 (40). Приємного перегляду та нехай інформація стане корисною.

 1. Організація та економіка фармації : навч. посіб. Модуль 1. Організація фармацевтичного забезпечення населення / ред. В. Ф. Москаленко. – К. : Медицина, 2013. – 216 с.
 2. Організація та економіка фармації : навч. посіб. Модулі 2-3 : Системи обліку й основи економіки у фармації / ред. В. Ф. Москаленко. – К. : Медицина, 2013. – 432 с.
 3. Цуркан, Олександр Олександрович. Фармацевтична хімія. Аналіз лікарських речовин за функціональними групами : навч. посіб. / О. О. Цуркан, І. В. Ніженковська, О. О. Глуша-ченко. – К. : Медицина, 2012. – 152 с.
 4. Медичне та фармацевтичне товарознавство : практикум / [В. Г. Дем'яненко, В. А. Афанасьєва, А. В. Проскочило, С. В. Бреусова]. – К. : Медицина, 2010. – 296 с.
 5. Організація та економіка фармації : навч. посіб. Модулі 2-3 : Системи обліку й основи економіки у фармації / ред. В. Ф. Москаленко. – К. : Медицина, 2013. – 432 с.
 6. Дмитренко, Людмила Аркадіївна. Менеджмент і маркетинг у фармації : навч. посіб. / Л. А. Дмитренко, Н. П. Завадська, Н. М. Косяченко. – 2-ге вид. – К. : Медицина, 2015. – 144 с.
 7. Казанюк, Тамара Вікентіївна. Практикум з фармакології : навч. посіб. / Т. В. Казанюк. – К. : Медицина, 2012. – 224 с.
 8. Гигиена и экология в терминах, схемах, таблицах и тестах : учеб. пособ. / ред. В. Ф. Моска-ленко. – К. : Медицина, 2012. – 208 с.
 9. Кизимчук, Олена Павлівна. Текстильні матеріали з від'ємним коефіцієн-том Пуассона : монографія / О. П. Кизимчук. – К. : Кафедра, 2015. – 248 с.
 
Вівторок, 19 травня 2015, 15:10

Надано доступ до нових ресурсів вільного доступу!

Piccy.info - Free Image Hosting

ScienceHUβ видавництво технологій і наук, забезпечує вільний доступ до наукових статей з найсвіжішою інформацією.

Міжнародна програма охоплює видання широкого спектру з наукових і технологічних дисциплін. Сільське господарство та біологія.
Журнал Північної Америки (ABJNA)
Американський журнал наукових і промислових досліджень (AJSIR)
Американський журнал соціальних наук та управління (AJSMS)
Американський журнал продовольства і харчування (AJFN)
Американський журнал біотехнології та молекулярних наук (AJBMS)
Американський журнал медичних та стоматологічних наук (AJMDS)


Piccy.info - Free Image Hosting

Met publication. 397 безкоштовних каталогів про мистецтво одного з найбільших художніх музеїв світу - The Metropolitan Museum of Art, New York. У найближчому майбутньому команда Met планує оцифрувати і надати доступ до усіх своїх книг і журналів, опублікованих від 1870-го року:

MetPublications - портал комплексної програми, нараховує більше 1500 найменувань, серед яких книги, інтернет-видання, бюлетені та журнали останніх п'яти десятиліть.
MetPublications включає опис та зміст більшості найменувань, а також відомості про авторів, відгуки, нагороди та посилання на відповідні праці авторів. Нещодавно видані книги доступні в обмеженому обсязі на сайті, з посиланням на можливе їх придбання. Повні тексти майже всіх інших книг можна читати онлайн, або завантажувати у форматі PDF. Багато з букіністичних книг будуть доступні після отримання авторських прав. The Metropolitan Museum of Art Bulletin - усі видання, крім останніх, доступні в повному тексті. Metropolitan Museum Journal - доступні усі публікації в повному тесті у форматі PDF.


Piccy.info - Free Image Hosting

Media History Digital Library. Фантастичний архів журналів про історію кінематографу, телебачення та радіомовлення тепер можна читати / завантажувати онлайн завдяки ентузіастам із Media History Digital Library. Понад 800 000 захопливих сторінок для вашої мовної практики:

Некомерційна ініціатива присвячена оцифруванню колекцій класичних медіа видань, що відносяться до суспільного надбання, для повного доступу. Проект здійснюється за підтримки власників матеріалів, які надають їх для сканування, а також спонсорів, що вносять кошти на оцифровування. В даний час скануються більше 1,3 мільйонів сторінок, і це число постійно зростає.

 
Тестовий доступ
Новини
Понеділок, 20 жовтня 2014, 09:39

Тестовий доступ до баз даних East View Information Services

Piccy.info - Free Image Hosting

Актуальні для українського ринку зарубіжні матеріали представлено з дозволу таких всесвітньо відомих видавництв, компаній та навчальних закладів, як Elsevier, Emerald, Harvard Business Review, Swedish Scholl of Economics, University of Chicago Press, American Marketing Association, Berlin MBA, Academy of Marketing Science та ін.

Тестовий доступ до баз даних East View Information Services триватиме з 15 жовтня по 15 листопада 2014 р.

 
Інститут проблем сучасного мистецтва
Новини
Вівторок, 03 червня 2014, 14:02

Piccy.info - Free Image Hosting

Інститут проблем сучасного мистецтва пропонує вільний доступ до повних текстів наукових видань інституту.

Режим доступу:http://mari.kiev.ua/05.htm

Сподіваємося, що ці видання будуть Вам корисні!

 
Тестовий доступ
Новини
Середа, 02 квітня 2014, 13:59

З 1 квітня до 30 червня 2014 р. за підтримки
Консорціуму Елібукр відкрито тестовий доступ
до бази даних Web of Science від Thompson
Reuters
.

 

Web of Science є найбільшою реферативною базою даних, що охоплює понад 50 мільйонів записів з більш ніж 12 тисяч впливових журналів з
усього світу, в тому числі тих, які знаходяться у відкритому доступі, та
120 тисяч матеріалів конференцій з природничих, суспільних та
гуманітарних наук. Пропонуємо науковцям, викладачам та
студентам, швидкий доступ до якісної міждисциплінарної релевантної
інформації.

Доступ з IP-адрес КНУТД за посиланнями:

Інструкція користування базою даних.

 

 

Доступ здійснюється за адресою http://search.ebscohost.com з
локальної мережі Університету.

Компанія EBSCO є одним з найбільших у світі постачальників 
журналів в електронному і друкованому форматі.

Бази даних EBSCO містять понад 6 тис. електронних версій 
відомих журналів, газет, бюлетенів новин, близько 1300 
брошур, енциклопедій, довідників і реферативних збірників, 
більшість з яких повнотекстові.

EBSCO надає можливість пошуку повнотекстових, рецензованих 
спеціалізованих матеріалів за 60 пошуковими ознаками.

 
Тестовый доступ на базу ZNANIUM.COM
Вівторок, 26 листопада 2013, 09:18

Увага!

Шановні користувачі, відкрито тестовий доступ терміном на 1 місяць (26.11 - 26.12) на базу ZNANIUM.COM

Электронно-библиотечная система (ЭБС) — коллекция электронных версий изданий (книг, журналов, статей и пр.), сгруппированных по тематическим и целевым признакам.
В нашей ЭБС реализована система поиска и отбора документов с удобной навигацией, созданием закладок, формированием виртуальных «книжных
полок», сервисом постраничного копирования, сбором и отображением стастистики использования ЭБС, а также другими сервисами, способствующими успешной научной и учебной деятельности.

Электронная библиотека ZNANIUM.COM содержит произведения крупнейших российских учёных, руководителей государственных органов, преподавателей ведущих вузов страны, высококвалифицированных специалистов в различных сферах бизнеса.
Фонд библиотеки формируется с учетом всех изменений образовательных стандартов и включает учебники, учебные пособия, УМК, монографии, авторефераты, диссертации, энциклопедии, словари и справочники, законодательно-нормативные документы, специальные периодические издания    и издания, выпускаемые издательствами вузов. В настоящее время ЭБС ZNANIUM.COM соответствует всем требованиям федеральных государственных образовательных стандартов высшего профессионального образования (ФГОС ВПО) нового поколения. Для электронных версий печатных изданий сохранена первоначальная вёрстка.

К файлам пертнеров доступ ограничен. Для ознакомления доступно лишь 10 страниц из документа.

Доступ до ресурсів можливий з робочих місць локальної мережі Університету.

Якщо у Вас виникли труднощі з користування та пошуку інформації, звертайтеся до відділу інформаційних технологій та комп'ютерного забезпечення (ауд. 1-0167, тел. 24-73).

 
Семінар "Інноваційний розвиток інформативно-комунікаційного середовища НТБ КНУТД"
Новини
П'ятниця, 26 квітня 2013, 13:43

23.04.2013 відбувся Семінар для кураторів студентських груп за темою "Інноваційний розвиток інформативно-комунікаційного середовища Науково-технічної бібліотеки КНУТД" у супроводі презентаційного матеріалу.

Учасники ознайомились з сайтом бібліотеки та його наповненням, бібліотечним форумом та діяльністю літературного клубу. Викладачам кураторам надана інформація про «Колекцію видань з легкої промисловості та суміжних галузей». Особлива увага приділена огляду електронних ресурсів НТБ КНУТД та практичному використанню БД для пошуку літератури. On-line супровід дозволив наочно продемонструвати інформаційні можливості бібліотеки. Також представлена виставка «Видання НТБ КНУТД».

Фотозвіт

 
"Ліга: Закон". Електронна бібліотека дисертацій Російської державної бібліотеки
Новини
Понеділок, 24 вересня 2012, 15:27

Національна парламентська бібліотека України пропонує послуги:

 • безкоштовний доступ до правової системи “Ліга: Закон” та Електронної бібліотеки дисертацій Російської державної бібліотеки;
 • у відкритому доступі довідково-енциклопедичні видання, література з питань права;
 • постійно діючі виставки нових надходжень.

Адреса: вул. Грушевського, 1.

http://www.nplu.org/ua/about/location.html

А також за адресою вул. Набережно-Хрещатицька, 1 відкрито нове приміщення бібліотеки з Інтернет-центром та трьома читальними залами, в т. ч. документів іноземними мовами, рідкісних і цінних книг.

Щовівторка бібліотека проводить акційні бонус-години, щомісяця - дні відкритих дверей, під час яких діють пільгові умови оформлення реєстраційних документів та користування іншими додатковими послугами бібліотеки.

 
Літературно-художній журнал «Дніпро»
Новини
Середа, 11 квітня 2012, 09:35

Бібліотека НТБ КНУТД в цьому році оформила передплату на популярний літературно-художній журнал «Дніпро» — найвідоміший та найавторитетніший літературний журнал в Україні.

Бібліотека НТБ КНУТД в цьому році оформила передплату на популярний літературно-художній журнал «Дніпро» — найвідоміший та найавторитетніший літературний журнал в Україні. Виходить українською мовою з 1927 року, має багату історію. Саме цей журнал визнав і благословив на творчість Олександра Довженка, Василя Симоненка, Ліну Костенко, Івана Драча, Василя Стуса, Евгена Гуцало, Григорія Тютюнника та інших талановитих співвітчизників.

Piccy.info - Free Image Hosting

Журнал «Дніпро» і сьогодні відкриває нові імена в українській літературі, публікує сучасні твори наших письменників, поетів, драматургів, популяризує вітчизняну літературу, виховує у громадян почуття гордості та любові до нашої країни.

Крім сучасної літератури, на сторінках журналу “Дніпро” завжди можна знайти кращі зразки української класики та світового письменства.

Це видання орієнтоване на широке коло читачів, особливо, молодь. На шпальтах журналу друкуються твори, як професійних авторів, так і початківців-аматорів. Тут можна знайти не тільки невеликі оповідання та нариси, а й достатньо об’ємні твори.

Ми радимо прочитати в перших випусках цього року детектив Ж.-К. Маке «Вампір стадіону «Болар», оповідання Катерини Волошиної «Її звали Квіткою», студентську байку Віктора Яручика «Юшка на Хортиці», «Афганські спогади» Ігоря Рубцова, а також багато іншого. В цьому журналі можна знайти як легкий гумор, так і серйозні статті.

В кожному номері "Дніпра" розповідається про певні стилі у мистецтві. В січні - про Ренесанс, в лютому - Маньєризм, в березні - Бароко, в квітні - Рококо.

Журнал «Дніпро» цікавий від першої до останньої сторінки і читається на одному подиху. Вас приємно здивує надзвичайно якісне та професійне поліграфічне оформлення журналу, яскраві ілюстрації та фоторепродукції.

Журнал ви можете запитувати на Абонементі гуманітарних та періодичних видань (ауд. 1-0179).

Переглянути журнали можна за посиланням Дніпро.

 
Тарас Григорович Шевченко
Новини
Понеділок, 12 березня 2012, 10:10

Вже більше ста років пройшло, як перестало битися благородне, мужнє серце геніального поета-революціонера Тараса Григоровича Шевченка. Але світлий образ великого Кобзаря - безсмертний, як і сам народ, що породив його. Вічно нетлінна творчість геніального сина України жива подихом життя, биттям гарячого людського серця. Безсмертна могутня сила його таланту, проникливість і глибина його думки, мужність і ніжність його лірики, гострота і пристрастність його слова, пісенність його віршів, самовіддана любов його до своєї Батьківщини, до свого народу.

Piccy.info - Free Image Hosting

Мистецька спадщина Тараса Шевченка для нас не менше цінна, ніж його поезія. Не будемо забувати, що саме природний дар малювання прокинувся в ньому найпершим і вивів його з безодні кріпацького стану в мистецьку еліту.

Його художня творчість різноманітна. Вже за життя Шевченко мав заслужену славу видатного портретиста. Він виконав також великі серії пейзажів, архітектурних замальовок (в тому числі з українськоі старовини), книжкових ілюстрацій. Він першим з українців опанував техніку офорта і створив у ній ряд видатних композицій. Збереглося 835 творів, які дійшли до нашого часу в оригіналах, частково - в гравюрах на металі й дереві вітчизняних і зарубіжних граверів, а також у копіях, виконаних художниками ще за життя Шевченка.

Переглянути найвідоміші художні роботи Тараса Шевченка, а також ознайомитися з історією їх написання можна за посиланням Мистецька спадщина Тараса Шевченка

 
До 90 річниці від дня народження д.т.н., професора Мойсеєнка Ф.А.
Четвер, 02 лютого 2012, 10:29

1 лютого 2012 р. в ауд. 1-0391 на кафедрі технології трикотажного виробництва відбувся науковий семінар, присвячений 90 річниці від дня народження д.т.н., професора Мойсеєнка Ф.А..

У рамках наукового семінару відбулися такі заходи:

1) Урочисте присвоєння аудиторії 1-0391 «Лабораторії досліджень технологічних процесів» імені д.т.н., проф. Мойсеєнка Ф.А.;

2) Доповідь к.т.н., доц. Кизимчук О.П. за результатами роботи над докторською дисертацією на тему: «Наукові основи створення аукзетік текстильних матеріалів»;

3) Бібліотека підготувала виставку "З наукової спадщини д.т.н. професора Мойсеєнка Ф.А.", до якої увійшли публікації статей, навчальні та наукові видання автора.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

 

Детальніше...
 
Нина Максимова "Магия осени"
Новини
Середа, 21 грудня 2011, 11:50

В преддверии Нового Года увидела свет третья книга избранных стихов “Магия осени” Нины Павловны Максимовой, сотрудника библиотеки КНУТД, журналиста, переводчика с французского языка, графика.

Piccy.info - Free Image Hosting

"Осень прекрасная пора. Время ясности, время подведения итогов. Немного грустно, ведь что-то навсегда ушло. В природе и в душе царит прохладная прозрачность, присутствие магии, которая скрывает необычное в повседневном. В моих стихах и в моих снах то, что навсегда остается со мной. Это подарок всем, кто мне небезразличен".

Любители поэзии и творчества Нины Максимовой могут ознакомиться с сборником избранных стихотворений на абонементе гуманитарных и периодических изданий.

Самые полюбившиеся стихотворения можно посмотреть, перейдя по ссылке Магия осени

 
Клуб Літературне перехрестя
Новини
П'ятниця, 16 грудня 2011, 12:22

Клуб «Літературне перехрестя» запрошує на поетичні читання з нагоди 75-річчя з дня народження українських поетів М. Вінграновського та М. Сингаївського.

Цій події присвячена віртуальна виставка, з якою можна ознайомитися за посиланням Вінграновський та Сингаївський.

Поетичні читання відбудуться в бібліотеці КНУТД 22 грудня 2011 року о 13.30 в ауд. 1-0276. Ласкаво просимо завітати на літературний захід!

 
Ресурси вільного доступу
Середа, 01 червня 2011, 10:45

ScienceHUβ видавництво технологій і наук, забезпечує вільний доступ до наукових статей з найсвіжішою інформацією.
Міжнародна програма охоплює видання широкого спектру з наукових і технологічних дисциплін.Сільське господарство та біологія.
Журнал Північної Америки (ABJNA)
Американський журнал наукових і промислових досліджень (AJSIR)
Американський журнал соціальних наук та управління (AJSMS)
Американський журнал продовольства і харчування (AJFN)
Американський журнал біотехнології та молекулярних наук (AJBMS)
Американський журнал медичних та стоматологічних наук (AJMDS)

Met publication. 397 безкоштовних каталогів про мистецтво одного з найбільших художніх музеїв світу - The Metropolitan Museum of Art, New York. У найближчому майбутньому команда Met планує оцифрувати і надати доступ до усіх своїх книг і журналів, опублікованих від 1870-го року:

MetPublications - портал комплексної програми, нараховує більше 1500 найменувань, серед яких книги, інтернет-видання, бюлетені та журнали останніх п'яти десятиліть.
MetPublications включає опис та зміст більшості найменувань, а також відомості про авторів, відгуки, нагороди та посилання на відповідні праці авторів. Нещодавно видані книги доступні в обмеженому обсязі на сайті, з посиланням на можливе їх придбання. Повні тексти майже всіх інших книг можна читати онлайн, або завантажувати у форматі PDF. Багато з букіністичних книг будуть доступні після отримання авторських прав. The Metropolitan Museum of Art Bulletin - усі видання, крім останніх, доступні в повному тексті. Metropolitan Museum Journal - доступні усі публікації в повному тесті у форматі PDF.

Media History Digital Library. Фантастичний архів журналів про історію кінематографу, телебачення та радіомовлення тепер можна читати / завантажувати онлайн завдяки ентузіастам із Media History Digital Library. Понад 800 000 захопливих сторінок для вашої мовної практики:

Некомерційна ініціатива присвячена оцифруванню колекцій класичних медіа видань, що відносяться до суспільного надбання, для повного доступу. Проект здійснюється за підтримки власників матеріалів, які надають їх для сканування, а також спонсорів, що вносять кошти на оцифровування. В даний час скануються більше 1,3 мільйонів сторінок, і це число постійно зростає.

DOAJ (http://www.doaj.org) Directory of Open Access Journals – директорія журналів вільного доступу. Містить близько 3 тис. повнотекстових рецензованих наукових журналів (близько 200 тисяч статей) з усіх галузей знань та різними мовами. Пошуковий інтерфейс DOAJ дає можливість розширеного пошуку за назвою журналу, ISSN, назвою статті, її ключовими словами, автором та рефератом. При цьому у пошуковій формі передбачено використання логічних операторів. Ресурс представлений англійською мовою.

Електронна бібліотека авторефератів дисертацій (http://www.irbis-nbuv.gov.ua/cgi-bin/irbis64r_81/cgiirbis_64.exe?C21COM=F&I21DBN=ARD&P21DBN=ARD&S21CNR=20&Z21ID=) - 55 тис. текстів авторефератів 1998-2010 рр. Пошук здійснюється за назвою, автором, галуззю науки, року видання. Кожний бібліографічний запис містить анотацію и повний текст автореферату.

RePEc (http://repec.org)- Research Papers in Economics - відкритий архів з економіки (робочі документи, журнальні статті, компоненти програмного забезпечення. Містить 700 тис. документів, 600 тис. з яких є у відкритому доступі.

Наукова періодика України (http://www.nbuv.gov.ua/portal) - Портал наукової періодики Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського НАН України представляє відкритий доступ до наукових журналів та збірників наукових праць, виданих в Україні, в основному за 2 останні роки, але є і з глибоким архівом (від першого номера).

EconPapers (http://econpapers.repec.org) – колекція матеріалів економічного напрямку: статті із журналів (626 тис., з них близько 564 тис. – у вільному доступі), книги (11.5 тис., з них близько 4.6 тис. – у вільному доступі, програмне забезпечення та ін. документи.

InTech (http://www.intechweb.org) – видавець журналів та книг відкритого доступу із різноманітних галузей науки і техніки.У видавництві публікуються 20 000 авторів найкращих університетів світу. IPL (http://www.ipl.org/) - Internet Public Library – близько 3000 електронних журналів з багатьох галузей знань.

J-STAGE (http://www.jstage.jst.go.jp/browse) - більше 500 наукових журналів (близько 250 тисяч статей) з багатьох галузей знань. Minerva Electronic Online Services (http://meos.minerva.at/) – інтердисциплінарна база наукових журналів різноманітних видавництв.

OpenDOAR (http://www.opendoar.org) – каталог журналів відкритого доступу. Один з найпотужніших гарвестерів репозитаріїв. Надає доступ до наукових і академічних журналів зі всіх галузей знань. Повнотекстовий пошук можливий за більш ніж 1100 назв журналів.

ABC Chemistry (http://www.abc.chemistry.bsu.by/current/fulltext.htm) - добірка безкоштовних повнотекстових рецензованих журналів з хімії англійською мовою. Архів поділений на 2 частини, одна частина – журнали, які постійно доступні повні тексти в Інтернеті, а інша частина – тестовий доступ та журнали, які тимчасово у вільному доступі. Окремо представлено список журналів російською мовою.

Biology & Science (http://bio-microscope.blogspot.com) - розміщено статті та дослідницькі праці з біології, наук про життя, охорони здоров'я, загальної біології. Більша частина публікацій у відкритому доступі або вказано дату, коли стаття буде доступна. Статті та журнали розміщено по категоріях та по датах публікації. Сайт є інтерактивним, і користувачі можуть коментувати доступні статті.

DissOnline (http://www.dissonline.de/index.htm) - електронний архів академічних праць, створений та підтримується Національною Бібліотекою Німеччини. Архів містить понад 60 000 дисертацій і докторських робіт, захищених в Німеччині.

E-books directory (http://www.e-booksdirectory.com) - безкоштовний веб-ресурс, з якого можна завантажити книги, документи, лекції, технічні документи. Ресурс містить посилання на більш ніж 1780 електронних книг, перерахованих у 392 категоріях, в тому числі з бізнесу, комп'ютерних наук, техніки, гуманітарних наук, літератури, медицини тощо.

EBSCO GreenFILE (http://www.greeninfoonline.com) - бібліографічна база даних екологічної інформації. Цей ресурс пропонує унікальний погляд на позитивні та негативні способи впливу людей на навколишнє середовище. База даних містить близько 300 000 записів а також більш ніж 200 назв повнотекстових документів і цитованої довідкової літератури.

E-LIS (http://eprints.rclis.org) - The open archive for Library and Information Science - Відкритий архів з бібліотечних та інформаційних наук (понад 3, 5 тис. текстів). HighWire Press (http://highwire.stanford.edu/) - доступ до репозитарію HighWire Press - підрозділу бібліотеки Стенфордського університету. 957 журналів, 1,375,613 повнотекстових рецензованих статей у вільному інтернет доступі.

Index Copernicus (https://indexcopernicus.com/index.php/en/) - Електронна база даних з внесеної користувачем інформації, зокрема, наукових установ, друкованих видань і проєктів, створена в 1999 році в Польщі. База даних має кілька інструментів оцінки продуктивності, які дозволяють відстежувати вплив наукових робіт і публікацій окремих вчених або науково-дослідних установ. На додаток до продуктивності індекс Копернікус також пропонує традиційне реферування та індексування наукових публікацій. База даних перебуває у веденні Index Copernicus International.

 
Пошукові системи
Середа, 01 червня 2011, 09:59

CWM Global Search (http://www.akosgmbh.eu/globalsearch/index.htm) – пошук хімічної інформації в Інтернеті. Пошук проводиться в 24 вільно доступних базах даних в Інтернет, таких як PubChem, ChemSpider, eMolecules, НДР, ChemBank, ChemIDPlus, KEGG, ChEBI, PubMed, Вікіпедія та ін. Пробна версія 90 днів (потрібно завантажити). Переважно англійською мовою.

Google Scholar (http://scholar.google.com.ua) – бібліографічна база даних. Є вільно доступною пошуковою системою, яка індексує повний текст науковоих публікацій всіх форматів та дисциплін. Дата виходу у стутусі бета-версії – листопад 2004 року. Індекс Google Scholar всключає в себе більшість рецензованих онлайн журналів Европи та Америки найбільших наукових видавництв. За функціями схожий на вільно доступні Scirus від Elsevier, CiteSeerX и getCITED. Також схожий на інструменти, засновані на підписці таких, Elsevier у Scopus і Thomson ISI's Web of Science. Рекламний слоган Google Академія - "стоячи на плечах гігантів" – це дань науковцям, які внесли свій вклад у свої області протягом віків, забезпечуючи основу для нових наукових досягнень.

Scirus (http://www.scirus.com/srsapp) - науково-орієнтована пошукова система в Internet. Понад 450 млн. спеціалізованих веб-сайтів наукової інформації (журнали, веб-сторінки учених, навчальні матеріали, препринти, патенти, документи з тематичних та інституційних репозитаріїв). Має англійський інтерфейс пошуку. В зазначеній системі присутні інтерфейси як простого, так і розширеного пошуку. Форма розширеного пошуку відрізняється багатством налаштувань, що дозволяє отримувати максимально релевантні результати. За замовчуванням результати пошуку сортуються за релевантністю, однак є можливість увімкнути сортування за датою.

arXiv (http://arxiv.org) - найпопулярніший відкритий архів наукових публікацій. Містить понад 500 тисяч статей з фізики, математики, комп'ютерних наук та біології. Переважна більшість публікацій архіву доступна у вихідному форматі TeX, й можна також завантажити автоматично сформовані документи у форматах PostScript и PDF. Існує можливість оформити е-mail-підписку на список нових статей з анотаціями. Також можна підписатися або на всі статті, або на статті зацікавленої тематики, наприклад, обчислювальна геометрія, дискретна математика та ін. Під час додавання в архів публікація автоматично додається у базу цитування Citebase (англ.). Це дозволяє оцінити індекс цитування, тобто визначити формальну ознаку значимості статті.

OAIster (http://www.oclc.org/oaister) - зведений каталог мільйонів записів, представляє відкритий доступ до цифрових ресурсів. OAIster «збирає» описову інформацію (метадані) з колекції відкритого доступу зі вього світу, використовуючи OAI-PMH (the Open Archives Initiative Protocol for Metadata Harvesting). OAIster містить більше 25 міліонів записів, пропонує цифрові ресурси від більш ніж 1157 учасників.

SCImago Journal & Country Rank (http://www.scimagojr.com) - аналітичний портал, на якому представлені наукові показники по журналах та країнах. Аналіз базується на інформації, що міститься в базі даних Scopus® (Elsevier B.V.).

ScientificCommons.org (http://de.scientificcommons.org) - платформа, яка забезпечує вільний доступ до наукових робіт різноманітної тематики, опублікованих та розташованих в відкритих депозитаріях усього світу. ScientificCommons.org в даний час надає доступ до більш ніж 29 млн. публікацій із 1056 архівів 53 країн світу. Мета проекту полягає в тому, щоб структурувати великі масиви даних, забезпечити доступ до них, оперуючи централізованим інструментом пошуку. ScientificCommons.org розроблений в рамках проекту в Інституті медіа та управління комунікаціями Університету Сент-Гален і підтримуються ним.

WorldWideScience.org (http://worldwidescience.org) - глобальна наукова пошукова система, яка здійснює пошук інформації по національних та міжнародних наукових базах даних та порталах.

OSTI (http://www.osti.gov) - Energy Citations Database (ECD) – наукова БД, підтримується US Department of Energy, Office of Scientific Technical Information. Містить більше 2,3 млн. бібліографічних записів і більше 193 тис. електронних документів, починаючи з 1943 г.

ProQuest Digital Dissertations (http://www.proquest.com/en-US/site/pqdd_unavailable.shtml) – містить бібліографічні описи більш ніж 2 міліонів докторських і магістерських дисертацій, захищених в основному в Північній Америці та Европі. Авторські анотації доступні для докторських дисертацй с 1980 р., для магістерських – з 1988 р. Крім того, більшість дисертацій, захищених з 1996 р. представлені повними текстами 24-х перших сторінок (у вільному доступі). Є можливість замовлення повнотекстової версії дисертаціх, оплата за кредитною карткою.

Springer & Kluwer Academic Journal Searching (http://www.springerlink.com) – бібліографічна база, яка містить більше 1200 журналів видавництва Springer і Kluwer. Також сюди входить 300 періодичних видань з гуманітарних наук. Серед журналів даного ресурсу такі відомі, як Economic Theory, Public Choice, Theory and Society, Journal of Population Economics, Journal of Cultural Economics, Crime, Law and Social Change та ін.

ChemIndustry.com (http://www.chemindustry.com) - є провідним об’ємним каталогом та одночасно пошуковою системою для хімічної промисловості та фахівців із суміжних дисциплін. Ресурс включає базу даних веб-сайтів, до якої входить понад 45,000 сторінок організацій, важливих для хімічної промисловості, та містить повні тексти мільйонів сторінок. ChemIndustry.com надає спеціалізовані послуги з пошуку хімічних назв, роботи, досліджень ринку (матеріали, звіти та дослідження ринку хімічної промисловості) і консультантів, журналів у вільному доступі (після реєстрації), найсвіжіших наукових новини та підписки на Newsletter.

ChemNet (http://www.chem.msu.ru) - віртуальна інформаційна мережа інформаційних ресурсів із хімії (освіта, наука, технологія). Directory of Mathematics Preprint and e-Print Servers (http://www.ams.org/mathweb/mi-preprints.html) - каталог посилань на архіви препринтів та електронних публікацій з математики та суміжних наук. Ресурс створений та підтримується Американськеим математичним товариством.

Science.gov (http://www.science.gov) - портал наукової інформації і науково-дослідних результатів федеральних інституцій та агенцій США. Станом на січень 2010 р. здійснює пошук у 40 наукових базах даних і 200 мільйонах сторінок наукової інформації за допомогою тільки одного запиту, а також відкриває доступ до більш ніж 2000 наукових веб-сайтів.

 


Електронні ресурси

Інституційний репозитарій

Електронний каталог
Періодичні видання

Періодичні видання НТБ КНУТД

Статистика


Український календар

Календар України