Конференції
Семінар “Напрями співпраці університету з наукометричними інформаційними системами – моніторинг, аналіз досліджень та індексування публікацій”
Конференції
П'ятниця, 07 березня 2014, 12:48

Piccy.info - Free Image Hosting

6 березня 2014 року науково-технічною бібліотекою КНУТД був організований науково-практичний семінар, робота якого була спрямована на обговорення питань розвитку наукометричних баз даних та їх можливостей, проблем публікації робіт українських вчених у провідних світових виданнях та рецензованих журналах, що включені до наукометричних баз даних.

Piccy.info - Free Image Hosting

У семінарі взяли участь науковці, викладачі, аспіранти, магістри КНУТД. Лекцію проводив Васильєв Олексій Всеволодович, к.т.н., директор Асоціації «Інформатіо-Консорціум». Загальна кількість присутніх становила 52 особи.

До порядку денного семінару було внесено та заслухано такі питання:

- Наукометричні бази даних;

- Огляд концепції та можливостей;

- БД Scopus;

- Науково-інформаційні та наукометричні дослідження;

- Проблеми публікації українських вчених у провідних світових виданнях та рецензованих журналах, що включені до наукометричних баз даних.

Piccy.info - Free Image Hosting

Вступне слово було надано проректору з наукової та інноваційної роботи професору, д.т.н. Каплуну Віктору Володимировичу.

Дискусійними стали питання інтеграції вітчизняних науковців до наукометричних баз даних та які саме наукометричні бази даних відповідають профілю Університету, умови входження вчених та їх наукових доробків до цих баз даних.

Семінар пройшов успішно, доповідь визвала неабияку зацікавленість молодих вчених та професорсько-викладацького складу.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 4

Електронні ресурси

Інституційний репозитарій

Електронний каталог

Періодика НТБ КНУТД

Періодичні видання НТБ КНУТД

Український календар

Календар України

Статистика