День факультету підприємництва та права у науково-технічній бібліотеці
Заходи
Понеділок, 06 червня 2016, 11:37

Piccy.info - Free Image Hosting

02.06.2016 у читальному залі НТБ КНУТД відбувся День факультету підприємництва та права. Були присутні науково-педагогічні працівники кафедр підприємництва та бізнесу, господарського права, приватного та публічного права, фізичного виховання та здоров’я. Участь у заході також приймали співробітники проектного офісу та сектору друкованих видань університету.

Piccy.info - Free Image Hosting

У вступному слові директор бібліотеки розповіла про інновації у роботі бібліотеки, запросила представників кафедр до співпраці з метою поповнення фонду електронної бібліотеки необхідними навчальними виданнями. Науковців ознайомили з web-cайтом бібліотеки, електронною бібліотекою, послугами бібліотеки, інституційним репозитарієм, необхідним для збереження, поширення та індексування наукових праць, модулем «Книгозабезпеченість», електронною доставкою документів (ЕДД) та МБА. Співробітники кафедр отримали відповіді фахівців бібліотеки на свої запитання, висловили побажання щодо подальшої співпраці, ознайомились з виданнями за профілями кафедр, наявними у бібліотеці та новими надходженнями.

 
Цикл виставок "Видатні вчені на сторінках колекційних видань. Шапошніков В. Г."
Віртуальні виставки
Четвер, 02 червня 2016, 14:35

Piccy.info - Free Image Hosting

Шановні дослідники!

В червні народився видатний вчений, відомий громадський діяч свого часу, один із засновників Академії наук України, фундатор шкіл легкої промисловості, засновник технологій фарбувального та печатного виробництва – Шапошніков В. Г.
Запрошуємо Вас до перегляду електронної виставки  «Видатні вчені на сторінках колекційних видань»,  присвяченої науковому доробку та виданням із приватної бібліотеки вченого.

З віртуальною виставкою можна ознайомитись за посиланням «Видатні вчені на сторінках колекційних видань. Шапошніков В. Г».

 
Бібліодайджест за травень 2016 року. Випуск 48

Бібліодайджест. Травень, 2016 (48)

Вийшов черговий випуск інформаційного бюлетня нових надходжень "Бібліодайджест". Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитись з новими навчально-методичними, науковими виданнями та роботами науково-педагогічних працівників університету за посиланням Травень, 2016 (48).  Всім приємного перегляду та читання!

 
Квест «Таємниці бібліотеки»
Заходи

Piccy.info - Free Image Hosting

Днями в університеті пройшла перша квест-гра «Таємниці бібліотеки». Квест – активна гра, дуже популярна серед молоді. У грі брали участь студенти факультетів МКТ, ТСМ і ФЕБ. Команди розподілились за кольорами; дотримуючись правил гри, студенти побували майже у кожному відділі бібліотеки.

Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting

Розгадували літературні ребуси, головоломки, опановували бібліографічний опис, відповідали на безліч питань, наближаючись до заповітної мети… Підсумок виявився приголомшливим – «бойовий» настрій, посмішки, заряд бадьорості, одне слово – ПОЗИТИВ… ані граму розчарування. Головний приз дістався команді «червоних», факультет МКТ. Переможці отримали пластикову карту на безкоштовне відвідування професійної квест-кімнати. Однак зусилля і старання інших учасників не залишились непоміченими. Були тут і солодкі призи, і «утішні», і, навіть, приз глядацьких симпатій, а головне – у процесі гри студенти краще познайомились з  бібліотекою та її фондами.

Piccy.info - Free Image Hosting

Ми щиро вдячні студентському профкому факультету ТСМ, колегам-організаторам та усім учасникам, і, на завершення, наважуємось запевнити, що наша бібліотека зберігає ще багато-багато таємниць. Приходьте – не пожалкуєте…

 
Цикл "Історія галузі". Хімія
Віртуальні виставки
Середа, 25 травня 2016, 11:25

21 травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки — День науки.

29 травня Професійне свято працівників хімічної та нафтохімічної промисловості — День хіміка.
НТБ КНУТД вітає працівників цих галузей та надає широкому загалу науковців і зацікавлених шукачів нових джерел знань - видання з Колекційного фонду бібліотеки.
З віртуальною виставкою можна ознайомитись за посиланням Історія галузі. Хімія

 
Всесвітній день вишиванки
Заходи
Понеділок, 23 травня 2016, 11:08

Всесвітній день вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата його проведення – щороку в третій четвер травня.

У День вишиванки 19 травня 2016 р. співробітники НТБ КНУТД підготували ілюстративну виставку з історії українського національного одягу у читальному залі галузевих, іноземних періодичних видань та дисертацій, розповіли про особливості вишивки у різних регіонах України.

Piccy.info - Free Image Hosting

 
До Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Віртуальні виставки
П'ятниця, 06 травня 2016, 10:06

Віртуальна виставка «Тільки пам'ять жива» представляє видання з фонду бібліотеки, присвячені Другій світовій війні.

 
Зустріч-бесіда «Мужність і відвага крізь покоління»
Заходи
П'ятниця, 06 травня 2016, 09:03

На відзначення Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 05.05.2016 р. у читальному залі НТБ КНУТД відбулась зустріч-бесіда «Мужність і відвага крізь покоління» з ветераном війни, співробітником університету Лідією Матвіївною Козловою.  Затамувавши подих, слухали присутні розповідь 90-річної жінки – свідка страшних подій. Була представлена виставка-екскурсія за матеріалами, зібраними музеєм КНУТД, присвячена 8–9 травня (День пам’яті та примирення, День Перемоги).

Piccy.info - Free Image Hosting

Колектив бібліотеки щиро привітав жінку-ветерана Другої світової війни і побажав довгих років життя, міцного здоров’я, щастя, любові, благополуччя, ясного та мирного неба над головою.

 
З Великоднем!
Последние новости
П'ятниця, 29 квітня 2016, 11:45

Piccy.info - Free Image Hosting

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 34

Електронні ресурси

Інституційний репозитарій

Електронний каталогПеріодика НТБ КНУТД

Періодичні видання НТБ КНУТД

Український календар

Календар України

Статистика