Конкурс серед студентів на краще прочитання творів Кобзаря
Виховна робота - Заходи
Понеділок, 18 березня 2019, 11:03

Бібліотекою спільно з кафедрою філософії, політології та українознавства проведено конкурс серед студентів на краще прочитання творів Кобзаря. В журі конкурсу брали участь Д. Б. Головко, О. В. Жменько, А. В. Сакун, Р. В. Множинська, Ф. М. Проданюк, Є. П. Гула та Т. І. Кадлубович. 

Дякуємо усім шанувальникам творчості великого Кобзаря за активну та творчу участь у конкурсі!

Вітаємо переможців та бажаємо нових звершень!

 
Шевченківські дні
Виховна робота - Заходи
Вівторок, 12 березня 2019, 11:38

На відзначення 205-річчя від дня народження Кобзаря в університеті тривають Шевченківські дні. 11.03.2019 р. в Музеї історії університету відбулось урочисте відкриття виставки-конкурсу студентських робіт, присвячених життю та творчості Тараса Шевченка. Бібліотека представила видання творів великого Кобзаря.

 
Конкурс читання
Інформація - Оголошення
Вівторок, 12 березня 2019, 11:34

 
Круглий стіл
Виховна робота - Заходи
Середа, 06 березня 2019, 11:21

28. 02. 2019 р. відбулося друге засідання круглого столу у продовження розкриття актуальної теми «Електронні ресурси бібліотеки університету». У доповіді «Бібліотека та електронні ресурси: створення, використання, управління» Н. В. Криворучко розглянула умови формування електронної бібліотеки ЗВО, її функції та складові частини. О. М. Глушко надала змістовну характеристику повнотекстової бази навчально-методичних матеріалів науковців університету.

Тривало жваве обговорення подальшого розгортання роботи з електронними бібліотечними ресурсами та можливостей поповнення цифрової бібліотеки без порушення авторського права, що потребує певної юридичної підготовки.

 
Євпраксія – Адельгейда, німецька імператриця
Інформація - Віртуальні виставки
П'ятниця, 22 лютого 2019, 12:01

Євпраксія

Євпраксія (1071-1109) – князівна із династії Рюриковичів. Онука Ярослава Мудрого, донька великого князя Всеволода Ярославича, який у 1078 р. посів київський престол, сестра Володимира Мономаха, дружина німецького імператора Генріха IV. Коронаційне імя – Адельгейда. Доля кинула її у вир історичних інтриг, що розгорталися на терені Західної Європи, тому про життя Євпраксії відомо здебільшого з германських та італійських джерел XI-ХІІ ст.

Вона виступила проти одного з найсильніших правителів світу – німецького імператора, і перемогла його, хай навіть пожертвувавши собою. Такою і залишилась в історії.

Останнє оновлення на Вівторок, 21 січня 2020, 12:22
 
ORCID. Методичні поради науковцям
Інформація - Науковцям КНУТД
Вівторок, 12 лютого 2019, 15:43

Науково-технічна бібліотека з метою інформаційно-методичної допомоги науковцям розробила поради зі створення власного профілю ORCID та його наповнення.

 
Модні тренди трьох віків
Інформація - Оголошення
Вівторок, 12 лютого 2019, 12:10

Першоджерела знань, новий факторологічний матеріал та модні тренди трьох віків завжди чекають на Вас в нашій бібліотеці.

Цінні і рідкісні видання

Відділ Зберігання фондів (1-276Б)

Контакт. тел.: 24-80

 
Круглий стіл
Виховна робота - Заходи
Понеділок, 04 лютого 2019, 11:36

З метою удосконалення професійних компетенцій співробітників розпочато цикл круглих столів на актуальну тему «Електронна бібліотека – один з основних напрямів розвитку бібліотеки ЗВО».

Директор бібліотеки О. В. Жменько у вступному слові відзначила зміну векторів бібліотечної роботи на сучасному етапі та підкреслила необхідність перебудови бібліотеки в цифровому середовищі. Л. Г. Заєць у доповіді «Електронний каталог – довідково-пошуковий апарат бібліотеки університету» окреслила функції підрозділів бібліотеки у веденні баз даних, а також динаміку поповнення БД «BOOK». О. В. Котвицька у своєї доповіді поділилася досвідом роботи у системі Open Journal Sуstems та процесу присвоєння ідентифікатора DOI в НТБ КНУТД.

 
Великий князь київський Ярослав Мудрий. 965 років з дня смерті
Інформація - Віртуальні виставки
Вівторок, 29 січня 2019, 15:38

За часи правління Ярослава Мудрого Київ значно розширився, його територія збільшилася у 7 разів. Як свідчать тогочасні історики, за красою місто стало суперником Константинополя. Ярослав наказав побудувати собор Святої Софії – найвеличніший храм держави. Його поховали у Софійському соборі, як згодом і його дружину Ірину (Інгігерду).

 
Марія Башкірцева – відома французька художниця
Інформація - Віртуальні виставки
Понеділок, 26 листопада 2018, 11:20

Марія Башкірцева

Марія Башкірцева народжена в Україні, стала відомою французькою художницею. Її картини зберігаються у музеях світу. У Ніцці її ім`я носить одна з вулиць. У знаних музеях, зокрема, у Луврі, залишилися її картини.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 27

Електронні ресурси

Інституційний репозитарій

Електронний каталог


Періодика НТБ КНУТД

Періодичні видання НТБ КНУТД

Український календар

Календар України

Статистика