Київ ZOO
Соціокультурна діяльність - Мистецькі огляди
Понеділок, 23 травня 2022, 09:37

зоо

З 12 травня Київський зоопарк відчинив свої двері для киян та гостей столиці. Наступ на Київ пережили горила Тоні та бегемот Лілі, слон Хорас, леви, тигри, жирафи, олені, зебри, ведмеді, мавпи та лемури. У цей час заклад працював у закритому режимі, а персонал цілодобово перебував поруч зі своїми підопічними. Впродовж війни зоопарк врятував та надав прихисток для 141 тварини, Також має поповнення – народилася малеча, адже життя триває попри все. Поспілкуватися з тваринами та птахами із різних куточків Землі можна щодня з 10:00 до 16:30.

 
Виставка присвячена подіям російсько-української війни
Соціокультурна діяльність - Мистецькі огляди
Середа, 18 травня 2022, 09:16

Var

У Національному музеї історії Другої світової війни відкрито виставку, присвячену подіям російсько-української війни «Україна – розп’яття». В експозиції представлені фото страшних реалій повномасштабної російської агресії, понад 700 предметів. Серед них – рештки збитого ЗСУ російського гелікоптера Мі-24, який упав біля села Козаровичі на Київщині. Одним із найцікавіших експонатів є мапа об’єктів Києва, які хотіли захопити росіяни (її музею подарував головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний). Також представлено чимало речей російських окупантів. Виставка працює: вт – нд – від 10:00 до 18:00, каса – до 17:30. Вхідна плата: дорослі – 50 грн, студенти і школярі – 30 грн.

Var

Для відвідування виставкового центру рекомендовано здійснити попередній запис та замовити екскурсію за телефоном (044) 285-88-62 чи електронною формою.

 
Виставка тюльпанів
Соціокультурна діяльність - Мистецькі огляди
Вівторок, 10 травня 2022, 12:35

Тюльпан

У столичному парку «Співоче поле», що на території Печерського ландшафтного парку, 6 травня 2022 року відкрилась традиційна виставка тюльпанів. Цього року на території парку розквітло понад 500 тисяч тюльпанів різних сортів та видів, а ще нарциси та інші багаторічники. Всі рослини були висаджені ще до зими, над квітковими композиціями працювали десятки дизайнерів та агрономів. Побачити красу на власні очі можна кожного дня 10:00-19:00.

 
Запрошуємо на травневі вебінари Web of Science
Інформація - Новини
Четвер, 28 квітня 2022, 10:57

Запрошуємо, за можливості, в цей складний для країни час долучатися до вебінарів. Як завжди вебінари безкоштовні, на платформі Webex, з можливістю отримати сертифікат учасника, за умови прослуховування більше 90 % основного часу вебінару.

Web of Science Core Collection для ефективної наукової діяльності

5 травня 10:15–11:15

Можливості Web of Science Core Collection для науковця, викладача та адміністратора. Де знайти ключову літературу за своєю темою? Де знайти партнера або рецензента? Які установи та науковці є лідерами за даним напрямом? Як з ними зв’язатися? Які видання спеціалізуються на даній темі? Які установи фінансували такі дослідження? Як знайти відповіді на ці питання за допомогою базового пошуку з використанням операторів пошуку та символів скорочення. Як виділити найцитованіші роботи останніх років? Як зберегти та поділитися з колегами найцікавішими даними? Як проаналізувати вибірку документів?

Реєстрація

Профіль установи: створення, корегування, використання

10 травня 10:15–11:15

Коли, навіщо і кому необхідно оцінювати публікаційну діяльність організації? Які показники можна та варто дивитися? Складнощі та шляхи подолання при пошуку і аналізу публікацій установи. Створення та підтримання в актуальному стані профілю установи у Web of Science Core Collection. Які роботи (не) можуть потрапити в профіль організації? Як створити і експортувати в певному форматі список публікацій організації на певні роки. Відповіді на запитання, що буде поставлено в реєстраційних анкетах.

Реєстрація

Можливості аналітичного інструменту InCites для науковця та адміністратора

12 травня 10:15–11:15

Оглядовий вебінар можливостей аналітичного інструменту InCites. Які дані використовуються, які показники розраховуються, що таке CNCI, на що звертати увагу при аналізі здобутків установи, як порівняти ВНЗ за здобутками у певній галузі. Яка установа більш ефективна в певній галузі, чому? Критерії ефективності співпраці. Пошук партнерів для виконання проектів Аналіз документів за певною темою. Готові автоматичні звіти і результати з урахуванням запитів користувача. Відповіді на запитання, що буде поставлено в реєстраційних анкетах.

Реєстрація

Research Smarter: Огляд літератури на відмінно

24 травня 10:15–11:15

Робота з джерелами інформації потребує певних навиків. Незалежно від того, працюєте ви над оглядом чи дисертацію, опис поточного стану проблеми, аргументація вибраної теми, вибір джерел які варті уваги можуть викликати хвилювання не лише у початківців. Не певні з чого почати? Відвідайте цю сесію, щоб дізнатися, як не боятися огляду літератури. Обговоримо як знайти відповідні статті; зрозуміти, які статті вказують на перспективні дослідження; як легко збирати й цитувати посилання; як працювати з посиланнями при написанні роботи та забезпечувати успішну співпрацю зі своїми співавторами.

Реєстрація

SWOT-аналіз в InCites: справжній коректний аналіз за спеціалізаціями

26 травня 10:15-11:15

InCites Benchmarking & Analytics на основі даних Web of Science Core Collection надає вам об’єктивні та надійні індикатори, необхідні для прийняття впевнених рішень щодо ваших досліджень. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися, як коректно аналізувати продуктивність інституцій, оцінювати співпрацю, визначати експертів у тематиці, демонструвати сильні сторони, відкривати можливості, порівнювати з аналогами тощо.

Реєстрація

 
Безкоштовний доступ до платформи Research4Life
Інформація - Ресурси тестового доступу
Четвер, 07 квітня 2022, 17:33

Reserch

Research4Life – платформа, що надає доступ до колекцій академічних та професійних рецензованих матеріалів з питань інтелектуальної власності та науково-технічної інформації ARDI

медицини та охорони здоров’я Hinari

сільського господарства AGORA

навколишнього середовища та прикладних наук OARE

дослідження в галузі права та суспільних наук, включаючи політичні науки, економіку, філософію, історію тощо GOALI


Доступ надається студентам, викладачам та співробітникам КНУТД

Для отримання доступу зверніться за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
Вебінари для українських вчених із питань використання платформи Web of Science
Інформація - Новини
Понеділок, 21 березня 2022, 22:27

Webinar

Протягом тижня компанія Clarivate проведе безплатні вебінари українською мовою, присвячені питанням наукометрії та бібліометрії, на яких розглядатимуться особливості публікації результатів наукової діяльності вчених у виданнях, що індексуються базою даних Web of Science, можливості використання Web of Science та інструментів платформи.

«Research Smarter: Прикладна наукометрія»

22 березня 2022 року, 10:15–11:15

Наукометрія та бібліометрія – терміни які впевнено увійшли в життя науковців і викликають діаметрально протилежні емоції: від захоплення та ідеалізації до стійкого несприйняття. На вебінарі буде розглянуто мету та завдання наукометрії, які дані та з яких джерел використовуються для аналізу, критерії їхньої якості, як розраховуються та для чого (не)можна використовувати: імпакт-фактор і його варіації, Journal Citation Indicator, квартиль, h-індекс, CNCI, beamplots. Буде розглянуто приклади застосування наукометричних показників, а також причини та наслідки. Обговорюватиметься використання даних для побудови дорожньої карти наукової діяльності вченого, установи, країни.

Реєстрація

«Research Smarter: Зважена оцінка видань»

24 березня 2022 року, 10:15–11:15

Зростання кількості наукових результатів, зміни в публікаційному ландшафті, спричинені поширенням відкритого доступу, вимоги до публікацій і активність хижацьких видань спонукають авторів бути уважними при виборі видання для публікації. На вебінарі учасники розглянуть процес відбору видань для індексування у Web of Science, з яких галузей знань, які критерії якості видання, які додаткові показники та метрики видання доступні в Journal Citation Reports, як знайти краще видання для публікації або перевірити чи дійсно запропоноване видання індексується базою даних.

Реєстрація

 
Медичні ресурси Elsevier
Інформація - Новини
Середа, 16 березня 2022, 16:58

AdobeStock

Для підтримки медичної спільноти України в умовах війни розв’язаної РФ, компанія Elsevier відкрила безкоштовний доступ до медичних освітніх платформ ClinicalKey, Complete Anatomy та Osmosis. Підключитися до ресурсів:

ClinicalKey – база даних, що містить провідні повнотекстові довідники і журнали, інформацію про ліки, відеоматеріали, практичні рекомендації тощо.

Заповнити онлайн-форму

Complete Anatomy – найдосконаліша в світі платформа 3D анатомії, що застосовується фахівцями зі всього світу для вивчення складних анатомічних структур.

Інструкція

Osmosis – медична освітня платформа для студентів-медиків, лікарів та осіб, які доглядають за пацієнтами. Бібліотека складається з понад 2 тисяч відео з патології, фізіології, фармакології та клінічної практики.

Інструкція

 
Виставка присвячена 30-річчю встановлення дипломатичних відносин - «В’єтнам - Україна»
Соціокультурна діяльність - Мистецькі огляди
Середа, 23 лютого 2022, 13:01

Віетнам

У Будинку художника розгорнуто виставку «В’єтнам - Україна», присвячену 30-річчю встановлення дипломатичних відносин між країнами. Організована за сприяння Посольства Соціалістичної республіки В'єтнам і Міністерства культури та інформаційної політики України виставка репрезентує твори українських художників, виконані в різних видах та жанрах образотворчого мистецтва, які розкривають тему В’єтнаму та України. Вона триватиме 10-27 лютого, вхід вільний.

 
Брама Заборовського
Соціокультурна діяльність - Мистецькі огляди
П'ятниця, 18 лютого 2022, 13:47

Брама

Брама Заборовського - унікальна пам’ятка архітектури доби бароко, споруджена у 1746 році за проектом німецького архітектора Йогана-Готфріда Шеделя на замовлення митрополита Рафаїла Заборовського як парадний в’їзд до резиденції київських митрополитов на території Софійського монастиря. 275-річчю пам'ятки присвячена виставка, розгорнута у її стінах, яка детально розповідає історію побудови та реставрації брами.

 
Виставка Михайла Заворотнього
Соціокультурна діяльність - Мистецькі огляди
Вівторок, 15 лютого 2022, 11:38

Заворотній

В Українському Центрі Культури і Мистецтва відкрилась персональна виставка графіки Михайла Заворотнього «Щоденники Душі». Графічні твори, сповнені роздумів і філософського змісту, виконані у власній техніці і улюбленому стилі.. Виставка (уже третя у просторі Центру) проходитиме 4 лютого – 19 лютого.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 35

Електронні ресурси

Інституційний репозитарій

Електронний каталог
Періодичні видання

Періодичні видання НТБ КНУТД

Статистика


Український календар

Календар України