Круглий стіл «Профіль автора у Scopus, Web of Science, Google Shcolar, ORCID. Видання, які входять до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science»
Виховна робота - Заходи
П'ятниця, 25 вересня 2020, 10:59

Науково-технічна бібліотека продовжує проведення круглих столів для науковців університету щодо наповнення та упорядкування власних профілів.  24.09.2020 року у засіданні круглого столу взяли участь науковці факультетів індустрії моди, дизайну, хімічних та біофармацевтичних технологій, економіки та бізнесу, навчально-наукових інститутів. Було наведено останні статистичні дані з інтернет-присутності науковців у базах  Scopus WOS, Google Shcolar, ORCID, розглянуто типові помилки при створенні власних профілів. Усім присутнім розіслано методичні розробки бібліотеки щодо редагування профілів науковців.

 
Авторські профілі у наукометричних базах даних та системі Google Shcolar
Виховна робота - Заходи
Понеділок, 21 вересня 2020, 11:57

Одним із завдань університетської бібліотеки є організація підтримки наукової роботи. 17.09.2020 року для науковців університету відбувся один з круглих столів щодо створення та редагування власних профілів.

Співробітники бібліотеки надали корисну інформацію з інтернет-присутності науковців у базах Scopus, Web of Science, Google Shcolar, ORCID, виправлення поширених помилок, ознайомили з переліком фахових видань України, які входять до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science та методичними розробками зі створення та редагування власних профілів.

 
Інформаційна культура студента
Наукова робота - Власні видання
Вівторок, 15 вересня 2020, 12:39

Інформаційна культура студента

Необхідною умовою сучасного освітнього процесу є підвищення рівня інформаційної грамотності студента. Співробітниками бібліотеки підготовлено електронну версію заняття з інформаційної культури, під час якого студенти знайомляться з основними сервісами науково-технічної бібліотеки, пунктами обслуговування, інформаційними ресурсами, авторизаціею у електронній бібліотеці та набувають навичок пошуку інформації в електронному каталозі та базах даних.

Завантажити матеріал

 
Маруся Чурай – народна поетеса
Інформація - Віртуальні виставки
Четвер, 25 червня 2020, 12:28

Маруся Чурай

Маруся Чурай (1625-1653) – напівлегендарна українська народна співачка та поетеса часів Хмельниччини, яка жила в Полтаві. Маруся є авторкою таких популярних українських пісень як «Віють вітри», «Грицю, Грицю, до роботи», «Сидить голуб на березі», «Зелений барвіночку», «Котилися вози з гори», «Засвіт встали козаченьки», «Ой не ходи, Грицю» тощо. Її романтична постать знайшла відображення у багатьох літературних творах.

 
180 років від дня народження Марка Лукича Кропивницького
Виховна робота - Інформаційні листки
Вівторок, 09 червня 2020, 11:55

М. Л. Кропивницький

У травні минуло 180 років від дня народження Марка Лукича Кропивницького (1840-1910), українського драматурга, актора, режисера, композитора, хормейстера, антрепренера, педагога, театрального діяча. Ним була створена професійна трупа, з діяльності якої почався новий етап розвитку українського театрального мистецтва. Цей злагоджений виконавський колектив був організований у Єлисаветграді, на честь великого митця у 2016 році місто було перейменовано на Кропивницький.

Завантажити Інформаційний листок (Файл у форматі .doc)

 
Зустріч зі студентами до 90-річчя КНУТД
Виховна робота - Заходи
П'ятниця, 28 лютого 2020, 14:34

У 2020 році КНУТД відзначає своє 90-річчя. До цієї дати у науково-технічній бібліотеці відбулась зустріч зі студентами-першокурсниками, під час якої співробітники розповіли про історію створення університету, навели цікаві факти про його видатних випускників та сучасні досягнення. На закінчення зустрічі студенти взяли участь у вікторині про університет.

 
Варвара Ніколівна Ханенко – колекціонерка, засновниця музею
Інформація - Віртуальні виставки
П'ятниця, 07 лютого 2020, 12:10

Варвара Ханенко

Варвара Ханенко, колекціонерка, меценатка, організатор експозиції Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків, донька найзаможнішого українського підприємця, видатного філантропа, мецената й колекціонера Ніколи Артемовича Терещенка.

 
Пам'ятки архітектури Києва: Видубицький монастир
Інформація - Віртуальні виставки
Вівторок, 28 січня 2020, 15:05

Заповідна зона київських пагорбів відзначена численними пам'ятками історії. Одна з них – Видубицький Свято-Михайлівський монастир. Перша літописна згадка про нього в «Повісті минулих літ» датується 1070 роком. Архітектурний комплекс Видубицького монастиря із заходу виходить до Дніпра, а з інших трьох боків оточений крутими схилами, на яких висаджено релікти Національного ботанічного саду ім. М. Гришка.

 
Доступ до повнотекстових публікацій Springer Nature
Новости - Последние новости
Вівторок, 21 січня 2020, 11:29

З січня 2020 року в локальній мережі КНУТД надається доступ до повнотекстових публікацій одного з найбільших світових видавців академічних і науково-популярних книг та журналів Springer Nature. Колекції інформаційних ресурсів видавництва мають високі показники впливовості, охоплюють математичні, природничі та технічні науки, право та міжнародні відносини, соціальні, економічні та гуманітарні науки. Доступ до ресурсів провідного наукового видавця надається в НТБ КНУТД та в локальній мережі університету за посиланням: https://link.springer.com/

Springer Nature є одним з найпопулярніших світових видавців. Гендиректор директорату науки МОН Дмитро Чеберкус наголосив, що для українських вчених будуть відкриті саме повні тексти (більше 10 мільйонів наукових документів). Такий винятковий доступ до всіх журналів Springer Nature організовано вперше за часів незалежності.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 27

Електронні ресурси

Інституційний репозитарій

Електронний каталог


Періодика НТБ КНУТД

Періодичні видання НТБ КНУТД

Український календар

Календар України

Статистика