Книги – люди в палітурках
Виховна робота - Заходи
П'ятниця, 27 квітня 2018, 10:57

Відбулась інтерактивна зустріч зі студентами "Книги – люди в палітурках", яка була присвячена Міжнародному дню книги. Під час заходу студентам було запропоновано читання віршів сучасних авторів. Книжкові виставки ознайомили з найпопулярнішими серед читачів категоріями художніх видань.

 
Бібліографічний покажчик (2012-2017 рр.)
Власні видання
Вівторок, 10 квітня 2018, 13:02

Бібліографічний покажчик

Бібліографічний покажчик «Науковий внесок у справу державотворення і розбудови громадянського суспільства» висвітлює питання, які постають перед українською наукою в процесі інтеграції України в європейський простір. До покажчика увійшли аналітичні описи статей з періодичних видань за 2012-2017 роки.

Бібліографічний покажчик стане у пригоді в навчальній, науково-дослідницькій роботі та самоосвіті. Рекомендуємо його науково-педагогічним, інженерно-технічним співробітникам, аспірантам та студентам.

Завантажити Бібліографічний покажчик (Файл у форматі .docx)

 
Гетьман Кирило Розумовський та його реформаторська діяльність
Інформація - Віртуальні виставки
Середа, 04 квітня 2018, 10:05

Представляємо віртуальну виставку до 250-річчя від дня народження гетьмана України Кирила Розумовського, який увійшов в історію як законотворець, можновладець що сприяв розвитку освіти, науки та культури.

 
Подяка
Оголошення
П'ятниця, 30 березня 2018, 09:54

 
Підвищення кваліфікації співробітників бібліотеки
Виховна робота - Заходи
Середа, 21 березня 2018, 14:25

Відбувся тренінг з корекції профілів науковців у міжнародній наукометричній базі Scopus. Співробітники служби бібліометрії підвищили свою кваліфікацію – ознайомились з методичною розробкою на допомогу науковцям щодо корекції їх профілів.

 
Жіночі портрети на тлі історії України: Анна Ахматова, поетеса з українським корінням
Інформація - Віртуальні виставки
Вівторок, 06 березня 2018, 12:21

Анна Ахматова

Черговий випуск серії віртуальних виставок «Жіночі портрети на тлі історії України» присвячено видатній поетесі українського походження Анні Ахматовій. Майбутня поетеса народилася під Одесою в родині відставного флотського інженера-механіка Андрія Горенка. «З Києвом пов’язано чимало подій у моєму житті», писала вона. У Києві розпочався творчий шлях Анни.

 
Пройшов семінар – Використання наукометричної платформи Scopus
Новости - Последние новости
П'ятниця, 23 лютого 2018, 13:42

Відбувся семінар для науковців університету за темою «Використання наукометричної платформи Scopus», з доповіддю виступив директор Асоціації "Інформатіо-Консорціум", кандидат технічних наук О. В. Васильєв. На заході були присутні 67 осіб: науковці, аспіранти, співробітники бібліотеки та представники редакцій фахових наукових журналів.

 
Інструкція з коригування авторського профілю в Scopus
Інформація - Науковцям КНУТД
Вівторок, 20 лютого 2018, 13:46

Для авторів, які опублікували більше однієї статті, у Scopus створюються індивідуальні облікові записи – профілі авторів з унікальними ідентифікаторами авторів Author ID (з одною публікацією профілі теж створюються, але приховані). Ці профілі надають таку інформацію, як варіанти імені автора, перелік місць його роботи, кількість публікацій, роки публікаційної активності, галузі досліджень, посилання на основних співавторів, загальна кількість цитувань на публікації автора, загальна кількість джерел, на які посилається автор, індекс Гірша автора тощо.

Дуже часто автори по різному транслітеровані, якщо у статтях відрізняється транслітерація і місце праці – це утворює декілька облікових записів у Scopus. Об’єднання цих облікових записів в один повинен робити автор.

На допомогу науковцям університету науково-технічна бібліотека разробила Інструкцію з корекції профілів Scopus.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 36

Електронні ресурси

Інституційний репозитарій

Електронний каталогПеріодика НТБ КНУТД

Періодичні видання НТБ КНУТД

Український календар

Календар України

Статистика