Круглий стіл
Виховна робота - Заходи
Понеділок, 04 лютого 2019, 11:36

З метою удосконалення професійних компетенцій співробітників розпочато цикл круглих столів на актуальну тему «Електронна бібліотека – один з основних напрямів розвитку бібліотеки ЗВО».

Директор бібліотеки О. В. Жменько у вступному слові відзначила зміну векторів бібліотечної роботи на сучасному етапі та підкреслила необхідність перебудови бібліотеки в цифровому середовищі. Л. Г. Заєць у доповіді «Електронний каталог – довідково-пошуковий апарат бібліотеки університету» окреслила функції підрозділів бібліотеки у веденні баз даних, а також динаміку поповнення БД «BOOK». О. В. Котвицька у своєї доповіді поділилася досвідом роботи у системі Open Journal Sуstems та процесу присвоєння ідентифікатора DOI в НТБ КНУТД.

 
Великий князь київський Ярослав Мудрий. 965 років з дня смерті
Інформація - Віртуальні виставки
Вівторок, 29 січня 2019, 15:38

За часи правління Ярослава Мудрого Київ значно розширився, його територія збільшилася у 7 разів. Як свідчать тогочасні історики, за красою місто стало суперником Константинополя. Ярослав наказав побудувати собор Святої Софії – найвеличніший храм держави. Його поховали у Софійському соборі, як згодом і його дружину Ірину (Інгігерду).

 
Марія Башкірцева – відома французька художниця
Інформація - Віртуальні виставки
Понеділок, 26 листопада 2018, 11:20

Марія Башкірцева

Марія Башкірцева народжена в Україні, стала відомою французькою художницею. Її картини зберігаються у музеях світу. У Ніцці її ім`я носить одна з вулиць. У знаних музеях, зокрема, у Луврі, залишилися її картини.

 
Підвищення кваліфікації
Виховна робота - Заходи
Середа, 31 жовтня 2018, 12:43

Співробітники бібліотеки систематично підвищують кваліфікацію за актуальною тематикою. Один із найважливіших напрямів діяльності університетської бібліотеки – наукометричні та бібліометричні дослідження. Це питання було висвітлено у доповіді заступника директора Ткаченко Т.М.

 
Зустріч «Як знайти своє призначення»
Виховна робота - Заходи
П'ятниця, 26 жовтня 2018, 12:48

Відбулась інтерактивна зустріч зі студентами «Як знайти своє призначення». Директор Центру культури та мистецтв Тетяна Олександрівна Таран розповіла про морально-етичні засади, на яких кожній молодій людині варто будувати своє життя та окреслила риси особистості, які потрібно розвивати.

 
Франсуа Буше – живописець доби рококо
Інформація - Віртуальні виставки
Понеділок, 22 жовтня 2018, 12:19

29 вересня виповнилось 315 років від дня народження знаного французького живописця Франсуа Буше (1703-1770), чия багатогранна творчість найяскравіше представляє декоративне розмаїття мистецтва галантної доби рококо. Буше був директором Королівської академії живопису і скульптури і «першим живописцем короля».

 
Гра-змагання «Я читаю!»
Виховна робота - Заходи
Четвер, 11 жовтня 2018, 13:28

10 жовтня в бібліотеці відбулась цікава гра-змагання «Я читаю!» за участю студентських команд. Учасники відповідали на запитання вікторини, згадували літературні твори та їх героїв, складали вірші. Інтерактивні конкурси проходили дуже жваво та динамічно. В організації заходу брало участь студентське профбюро факультету Індустрії моди. Заохочувальними призами стали білети до театру.

 
Гра-змагання
Інформація - Оголошення
Четвер, 04 жовтня 2018, 11:02

 
Зустріч до всеукраїнського Дня бібліотек
Виховна робота - Заходи
Вівторок, 02 жовтня 2018, 13:08

До всеукраїнського Дня бібліотек відбулась поетична зустріч «Книга в житті людини». Свої вірші читали запрошені гості – члени національної спілки журналістів України Л. Г. Рижкова та І. В. Родченко, а також студенти університету. Захід відвідало 67 шанувальників книги та поезії.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 37

Електронні ресурси

Інституційний репозитарій

Електронний каталогПеріодика НТБ КНУТД

Періодичні видання НТБ КНУТД

Український календар

Календар України

Статистика