Оголошення
Вебінари на тему: «Використання постійних ідентифікаторів учених та установ, їх роль у науковій екосистемі»
Інформація - Оголошення
Понеділок, 20 вересня 2021, 12:54

Vebinar

Запрошуємо наукову спільноту Київського національного університету технологій та дизайну взяти участь у вебінарах на тему: “Використання постійних ідентифікаторів учених та установ, їх роль у науковій екосистемі. Інструменти ORCID для науковців”.

Державна науково-технічна бібліотека України за підтримки Міністерства освіти і науки України у співпраці з ORCID протягом вересня та жовтня 2021 року (29 вересня, 1 жовтня, 4 жовтня), проведе ряд вебінарів.

Вебінари відбудуться в онлайн режимі з використанням платформи ZOOM та з прямою трансляцією на YouTube каналі ДНТБ України.

На вебінарах будуть розглянуті такі теми:

Тема 1: «Постійні ідентифікатори та переваги їх використання для дослідників, установ та дослідницької інфраструктури. Про проект створення Національної електронної науково-інформаційної системи URIS (Ukrainian Research Information System). Переваги використання ORCID для науковців та установ».
Тема 2: «Початок роботи з профілем науковця в ORCID (майстер-клас)».
Тема 3: «Інтеграція наукових робіт дослідника в ORCID (майстер-клас)».

Для участі у вебінарах необхідно зареєструватись

Програма вебінарів

 
Подяка за дарунок книги
Інформація - Оголошення
Четвер, 09 вересня 2021, 11:56

2 вересня 2021 року українським письменником, публіцистом, перекладачем Дмитром Пилиповичем Пилипчуком було презентовано авторське видання «Словники української мови: 1596-2018 : бібліографічний покажчик». Користувачі бібліотеки можуть ознаймитися із виданням у відділі обслуговування науковою літературою.

Співробітники науково-технічної бібліотеки щиро вдячні Дмитру Пилиповичу за подаровану до фонду бібліотеки книгу та за професійну, дружню дискусію щодо сприяння розвитку молодого покоління через плекання любові до знань!

 
Подяка професору кафедри художнього моделювання костюму
Інформація - Оголошення
Понеділок, 14 червня 2021, 15:51

Щира подяка професору кафедри художнього моделювання костюму Наталії Владиславівні Чупріній за дарунок бібліотеці книг з мистецтва та художньої літератури (46 примірників).

 
Повне видання творів Лесі Українки
Інформація - Оголошення
Вівторок, 08 червня 2021, 13:47

Нашій бібліотеці подарували перше повне нецензуроване видання творів Лесі Українки у 14 томах, яке вийшло цього року до 150-річчя від дня народження нашої видатної співвітчизниці. Зібрання видане завдяки співпраці Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти і Українського інституту книги. Головним центром підготовки став Волинський національний університет імені Лесі Українки, до роботи залучили також науковців зі Львова, Чернівців, Рівного, Житомира, Острога та Києва. Унікальне зібрання включає поетичні і прозові твори, листи, рукописи та чернетки письменниці. Зусиллями науковців відновлено структуру тих текстів, з яких вилучали окремі фрагменти у попередніх виданнях радянського часу.

 
Сезон повернення книжок
Інформація - Оголошення
Четвер, 03 червня 2021, 11:04

Запрошуємо студентів повернути навчальну літературу до 5 липня.

Пункти книговидачі: Відділ обслуговування навчальною літературою 1-0389

Абонемент гуманітарних та періодичних видань 1-0179

 
День науки в Україні: вітаємо усіх освітян-науковців!
Інформація - Оголошення
П'ятниця, 14 травня 2021, 12:05

Складно собі уявити сучасне життя без досягнень науки. Адже завдяки науці людство досягло прогресу і розвитку, пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів та нанотехнологій. Свято працівників науки запроваджене в Україні у третю суботу травня згідно з Указом Президента України «Про День науки» від 14 лютого 1997 року. Бажаємо усім науково-педагогічним працівникам, ученим, молодим науковим дослідникам міцного здоров'я, невтомності у новаторському пошуку, втілення інноваційних проектів задля прогресу та розвитку!

 
Інформаційні заходи з питань користування ресурсами ScienceDirect
Інформація - Оголошення
П'ятниця, 19 лютого 2021, 14:25

ScienceDirect

До уваги науковців!

Інформаційні заходи з питань користування ресурсами ScienceDirect

З 17 лютого 2021 року українським користувачам надано доступ до спеціального порталу (доступ за посиланням: https://www.elsevier.com/pl-pl/solutions/sciencedirect/ukraine), де буде публікуватися інформація українською мовою про ресурси платформи ScienceDirect з питань їх використання. Заплановані тренінги та вебінари відбудуться в лютому-квітні 2021 року. Участь у вебінарах безкоштовна. Розклад вебінарів регулярно публікується на інформаційному порталі: «Elsevier Online Training Hub. Central and Eastern Europe. Webinars in Local Languages» у розділі для українських користувачів.
Доступ до самої БД «ScienceDirect» здійснюється в режимі онлайн через зовнішні IP-адреси університету (тобто доступ до повних текстів в локальній мережі університету). На сайті НТБ КНУТД розташований банер: ScienceDirect
Нагадуємо, що доступ до платформи ScienceDirect діє з січня по грудень 2021 року.

 
Книга в дарунок
Інформація - Оголошення
Середа, 27 листопада 2019, 14:17

У подарунок від А. Ю. Ковальчук, доктора юридичних наук, професора кафедри приватного та публічного права бібліотека отримала посібник для юристів "Захист права на справедливий суд відповідно до Європейської Конвенції з прав людини. 2-ге видання / Д. Віткаускас, Г. Диков. – Рада Європи, 2018". Посібник, підготовлений Генеральним Директоратом з прав людини та верховенства права, виділяє базові принципи на підставі провідних справ Європейського суду з прав людини і включає короткі огляди справ для ілюстрації перелічених принципів. Його призначено для фахівців у галузі права, студентів та дослідників.

 
Поетична збірка в дарунок бібліотеці
Інформація - Оголошення
Четвер, 18 квітня 2019, 12:33

Відома журналістка і поетеса Лідія Рижкова, зустрічі з якою запам’ятались користувачам бібліотеки – студентам і викладачам, подарувала бібліотеці свою поетичну збірку «Сториця» (Суми, 2019). Поезія Лідії Рижкової охоплює надзвичайно широкий спектр: від філософської і публіцистичної до іронічної і глибоко ліричної, в ній йдеться і про наш непростий час, і про щирі жіночі почуття.

 
Конкурс читання
Інформація - Оголошення
Вівторок, 12 березня 2019, 11:34

 
Модні тренди трьох віків
Інформація - Оголошення
Вівторок, 12 лютого 2019, 12:10

Першоджерела знань, новий факторологічний матеріал та модні тренди трьох віків завжди чекають на Вас в нашій бібліотеці.

Цінні і рідкісні видання

Відділ Зберігання фондів (1-276Б)

Контакт. тел.: 24-80

 
Гра-змагання
Інформація - Оголошення
Четвер, 04 жовтня 2018, 11:02

 
Оголошення
П'ятниця, 04 травня 2018, 10:12

Квест

 
Подяка
Оголошення
П'ятниця, 30 березня 2018, 09:54

 
Надано доступ до пошукової платформи Web of Science
Оголошення
Середа, 18 жовтня 2017, 11:12

Надано доступ до пошукової платформи Web of Science

До 31 жовтня 2018 року згідно наказу МОН України № 1286 "Про надання доступу вищим навчальним закладам і науковим установам, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України, до електронних наукових баз даних" та договору з ДНТБ України Київському національному університету технологій та дизайну наданий доступ до пошукової платформи Web of Science.
Web of Science (до 2014 Web of Knowledge) — платформа, на якій розміщено бази наукової літератури і патентів, до 2016 року належала Thomson Reuters. В листопаді 2016 року відділення IP & Science придбано інвестиційними фондами і функціонує як Clarivate Analytics. Web of Science охоплює матеріали з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва.
Адреса доступу:  http://www.webofknowledge.com
Доступ надається в локальній мережі Університету!

 
Літній графік
Оголошення
П'ятниця, 30 червня 2017, 13:06

Piccy.info - Free Image Hosting

 
Презентація видання «Тэкстыль Сярэднявечча»
Оголошення

Piccy.info - Free Image Hosting

До бібліотеки надійшло надзвичайно цінне видання, подароване автором, завідувачем відділу зображувального та декоративно-прикладного мистецтва Інституту мистецтвознавства, етнографії і фольклору Національної Академії Республіки Білорусь Барвенавою Ганною Олександрівною Тэкстыль Сярэднявечча на землях Беларусі. – Мінськ, 2008.- 246 с.: іл.

Видання вперше систематизує відомості про середньовічний текстиль на теренах Білорусі у контексті західноєвропейської культури IX – початку XVI століття. На основі аналізу археологічних, письмових, мистецьких пам’яток надана інформація про види тканин, їх колористику, ткацькі традиції, оздоблення одягу золотим та шовковим гаптуванням, орнаментальну символіку доби Середньовіччя. Видання містить численні кольорові та чорно-білі ілюстрації. Ознайомитись з виданням можна у читальному залі бібліотеки (прим. 1-0392).

 
Презентація видання «Беларусь замковая»
Оголошення
Понеділок, 22 травня 2017, 14:24

Piccy.info - Free Image Hosting

До науково-технічної бібліотеки КНУТД надійшло видання «Беларусь замковая» (Минск, 2015. – 544 с.). Змістовна книга-фотоальбом, виконана бездоганно у поліграфічному сенсі, представляє численні пам’ятники монументального будівництва минулих часів. Особливу цінність видання складають унікальні картографічні, архівні та музейні матеріали, більшість з архівних фотографій опубліковано вперше. Видання майже раритетне – його наклад становить 3000 прим. Ознайомитись з книгою можна у читальному залі бібліотеки (прим. 1-0392).

Piccy.info - Free Image Hosting

Видання розкриває туристичний потенціал країни і пропонує маршрути по замках. Деякі туристичні агентства Києва вже пропонують цікаву подорож з відвідуванням найкрасивіших замків Мир та Несвіж.

 


Електронні ресурси

Інституційний репозитарій

Електронний каталог


Періодика НТБ КНУТД

Періодичні видання НТБ КНУТД

Український календар

Календар України

Статистика