Оголошення


Виставка видань “Голодомор в Україні мовою фактів”
Інформація - Оголошення
Середа, 24 листопада 2021, 14:40

Webinar

Виставка присвячена 100 роковинам початку масового голодомору 1921-1923 рр. та 75 роковинам початку масового штучного голодомору 1946-1947 рр. та розміщена у відділі обслуговування науковою літературою (1-0419) та абонементі гуманітарних та періодичних видань (1-0179).

 
До дня студента
Інформація - Оголошення
Вівторок, 16 листопада 2021, 15:45

Комп’ютери, телефони, електронні документи, Т9 – процес писання, як діяльність, невпинно відходить у минуле. Ми майже розучуємось писати, забуваємо про красу каліграфії, про матеріальне вираження наших думок на папері. Але сучасний процес навчання, хоча і відповідає вимогам часу, інколи залишається традиційним: студенти слухають лекції та ведуть конспекти, як і багато років тому.

Відділ книгозберігання пропонує до вашої уваги видання Боргманъ, Иванъ Ивановичъ (1849-1914). Общий курсъ физики = Общий курс физики : лекции, читанныя студентамъ естественникамъ въ 1907-1908 году / И. И. Боргманъ. – СПб. : Литографія. А. И. Иконникова, 1909. – 683 с. – Издание студента. А. Ксентицкого.

Дане видання цікаве тим, що являє собою рукописний текст лекцій, записаних студентом А. Ксентицьким за своїм професором Боргманом І. І. Вас зацікавить характер почерку, охайність та упорядкованість записів, скрупульозність зображень, чітка структурованість подачі матеріалу.

Впевнені, що сучасні студенти, як і більше ста років тому, відповідально ставляться до своїх конспектів! Вітаємо з Днем студента!

База даних Цінні і рідкісні видання

 
Вебінари від компанії Clarivate Analytics – листопад, грудень
Інформація - Оголошення
Вівторок, 16 листопада 2021, 15:29

Webinar

Відкрита наука України крізь призму Web of Science

Що таке відкритий доступ, відкрита наука, які види є, які складнощі можуть виникати у вчених і організацій в зв'язку з імплементацією плану S, як змінилася вартість публікацій. На прикладі робіт українських науковців і сусідніх країн за даними бази Web of Science Core Collection і аналітичної системи InCites вирішуємо, як впливає відкритість публікацій на подальшу цитованість робіт і чи дійсно ми маємо рівні можливості завдяки відкритому доступу. Де знайти видання відкритого доступу і ті, де публікація безкоштовна.

Переглянути вебінар

Web of Science Core Collection – звіт за 2021

Новий інтерфейс Web of Science Core Collection з’явився наприкінці 2020 року і співіснував з класичним. Навесні новий інтерфейс став основною версією, що відкривається за замовчуванням, поступово всі функції, наявні у класичному інтерфейсі, стали доступні у новому і запрацювали додаткові. На вебінарі розглянемо всі оновлення, що відбулися протягом 2021 року. Застосуємо старі та нові можливості для пошуку, збереження, аналізу наукової інформації.

9 грудня 2021 o 16:15–17:15

Реєстрація

 
День української писемності та мови
Інформація - Оголошення
Понеділок, 08 листопада 2021, 16:24

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем – це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця – письменника-агіографа, першого історика Київської Русі, ченця Києво-Печерського монастиря, автора «Повісті минулих літ». Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

Першу бібліотеку Київської Русі зображує картина «Бібліотека Ярослава Мудрого» (художниця Ольга Гальчинська, 2007 р.), яку можна побачити у читальному залі НТБ КНУТД. Князь Ярослав Мудрий розумів значення навчання і читання для розвитку людини та держави загалом, і збирав колекцію унікальних книг. «Ярослав же сен, як ото ми сказали, любив книги… У літо 6545 сей великий князь Ярослав, син Володимирів, засіяв книжними словами серця віруючих людей. Велика бо користь буває людині од учення книжного». У «Повісті минулих літ» зафіксована згадка про існування Ярославової бібліотеки.

Відділ зберігання фондів науково-технічної бібліотеки КНУТД знайомить користувачів з раритетними книгами, виданими українською мовою у минулому столітті.

 
Дистанційні послуги
Інформація - Оголошення
Четвер, 04 листопада 2021, 15:47

Vebinar

Шановні користувачі!

Нагадуємо, що НТБ надає послуги також дистанційно.

Пропонуємо такі послуги:

• Консультації щодо користування базами даних та пошуковими системами.

•  Формування бібліографічної довідки (визначення індексів УДК).

• Консультації та допомога щодо редагування профілю науковця у Scopus, Google Scholar та на порталі «Науковцям КНУТД».

• Консультації щодо створення авторських ідентифікаторів науковців ResearcherID та ORCID.

• Консультації та допомога авторам щодо опублікування матеріалів у інституційному репозитарії.

• Консультації відповідальних осіб щодо публікації повних текстів кваліфікаційних випускних робіт здобувачів вищої освіти в інституційному репозитарії.

За допомогою або консультацією звертайтеся листом на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  або за формою зворотнього зв'язку.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 6

Електронні ресурси

Інституційний репозитарій

Електронний каталог










Періодичні видання

Періодичні видання НТБ КНУТД

Періодичні видання НТБ КНУТД

Статистика


Український календар