Довідково-пошуковий апарат бібліотеки
Науково-бібліографічна робота
Вівторок, 21 лютого 2012, 15:45

За проханням директора інституту заочної та дистанційної освіти Тарасенко Ірини Олексіївни 16 грудня 2011 року з групою студентів МгФ-1-07 було проведене заняття на тему: «Довідково-пошуковий апарат бібліотеки». Захід відбувся у відділі бібліографії.

16 грудня 2011 року у науково-бібліографічному відділі НТБ КНУТД було проведене заняття з студентами групи МгФ-1-07 з інформаційної культури на тему: «Довідково-пошуковий апарат бібліотеки». На початку заняття було проведене анкетування студентів за розробленими у відділі анкетами. Після цього завідувач відділу Лещенко О.Ю. ознайомила студентів з відділом бібліографії, його функціями, традиційним довідково-бібліографічним апаратом бібліотеки та розповіла, як правильно ним користуватися.

У другій частині заняття провідним бібліотекарем Чепілко О.В. була проведена бесіда про художню літературу та огляд журналу «Всесвіт», який можна отримати на абонементі гуманітарних та періодичних видань (прим. № 1-0179). Студенти зацікавились інформацією, взяли активну участь в бесіді.

Третя (практична) частина заняття, проведена Лещенко О.Ю., була присвячена бібліотечній системі «Ірбіс», сайту бібліотеки та електронній базі даних бібліотеки, з якою працюють читачі. Кожному з студентів була надана можливість на практиці навчитися працювати з електронною базою даних. Наприкінці заняття були надані відповіді на питання студентів та роздані кожному студенту «Поради бібліотеки по роботі над дисертацією», які розроблені у науково-методичному відділі бібліотеки. Студенти ознайомились з виставками «Нові інформаційно-бібліографічні надходження» та «Видання НТБ КНУТД», які знаходяться у відділі бібліографії.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

 

Piccy.info - Free Image Hosting

 

Електронні ресурси

Інституційний репозитарій

Електронний каталогПеріодика НТБ КНУТД

Періодичні видання НТБ КНУТД

Український календар

Календар України

Статистика