Ліна Костенко – видатна поетеса сучасності
Інформація - Віртуальні виставки
П'ятниця, 19 березня 2021, 13:13

Ліна Костенко

Одна із найвідоміших українських поетес, письменниця і громадська діячка, щира й безкомпромісна Ліна Костенко захоплює і дивує своїм надзвичайним талантом і широким творчим діапазоном. Вона є автором понад 15-ти поетичних збірок, історичних романів у віршах, прозового роману «Записки українського самашедшого». Нашій славетній співвітчизниці виповнюється 91 рік, але, не дивлячись на свій вік, вона продовжує творити і висловлювати свою думку про події в українському суспільстві.

 
Інформаційні заходи з питань користування ресурсами ScienceDirect
Інформація - Оголошення
П'ятниця, 19 лютого 2021, 14:25

ScienceDirect

До уваги науковців!

Інформаційні заходи з питань користування ресурсами ScienceDirect

З 17 лютого 2021 року українським користувачам надано доступ до спеціального порталу (доступ за посиланням: https://www.elsevier.com/pl-pl/solutions/sciencedirect/ukraine), де буде публікуватися інформація українською мовою про ресурси платформи ScienceDirect з питань їх використання. Заплановані тренінги та вебінари відбудуться в лютому-квітні 2021 року. Участь у вебінарах безкоштовна. Розклад вебінарів регулярно публікується на інформаційному порталі: «Elsevier Online Training Hub. Central and Eastern Europe. Webinars in Local Languages» у розділі для українських користувачів.
Доступ до самої БД «ScienceDirect» здійснюється в режимі онлайн через зовнішні IP-адреси університету (тобто доступ до повних текстів в локальній мережі університету). На сайті НТБ КНУТД розташований банер: ScienceDirect
Нагадуємо, що доступ до платформи ScienceDirect діє з січня по грудень 2021 року.

 
820 років від дня народження князя Данила Галицького
Виховна робота - Інформаційні листки
Вівторок, 09 лютого 2021, 15:14

Данило Галицький

Данило Галицький – один з найвидатніших українських князів, могутній правитель, політик і дипломат, хоробрий воїн і талановитий полководець. Час його правління – доба найбільшого економічно-культурного піднесення та політичного посилення Галицько-Волинської держави.

Завантажити Інформаційний листок (Файл у форматі .doc)

 
Катерина Василівна Білокур – народна художниця
Інформація - Віртуальні виставки
Понеділок, 07 грудня 2020, 12:28

Катерина Білокур

Катерина Білокур (1900-1961) є однією з найбільш знаних українських художниць ХХ сторіччя. «Хочу бути художником!» – автобіографічна цитата і життєве кредо майстрині. Катерина Білокур пережила усі найжахливіші сторінки української історії минулого століття: революцію, Голодомор, Другу світову війну, та попри все спромоглася реалізувати свою заповітну мрію. Така відданість своєму ідеалу і сьогодні викликає величезну повагу. Усе унікальне мистецтво Катерини Білокур проникнуте прагненням додати у життя краси і любові.

 
Григорій Савич Сковорода - видатний український філософ
Інформація - Віртуальні виставки
П'ятниця, 04 грудня 2020, 11:48

Григорій Савич Сковорода одна з найяскравіших постатей України ХVІІІ століття. Він мав значний вплив на сучасників своїми віршами, піснями, філософськими творами, а також способом життя, через що його називали українським Сократом. Його оригінальна і багатогранна творчість стала підґрунтям для подальшого розвитку української літератури, торувала шлях гуманістичним філософським течіям наступного століття.

 
Бенвенуто Челліні – італійський скульптор, живописець, ювелір, письменник
Інформація - Віртуальні виставки
Понеділок, 09 листопада 2020, 14:11

Бенвенуто Челліні – італійський художник, скульптор і ювелір доби Ренесансу. Челліні можна вважати найвидатнішим ювеліром епохи Відродження, його місце в історії мистецтв визначається його скульптурними роботами.

 
Микола Семенович Самокиш, український художник-баталіст
Інформація - Віртуальні виставки
Вівторок, 27 жовтня 2020, 15:10

160 років від дня народження Миколи Семеновича Самокиша, видатного українського художника-баталіста, майстра анімалістичного жанру, графіка-митця, який усе життя був духовно невіддільний від України, героїчна історія якої стала провідною темою його творчості.

 
Конкурс поезії
Виховна робота - Заходи
Вівторок, 13 жовтня 2020, 12:14

Оголошуємо новий творчий конкурс «Світ навиворіт». 

Чекаємо на ваші роботи з 13 до 27 жовтня.

 
Наталя Полонська-Василенко: історик, археолог, архівіст
Інформація - Віртуальні виставки
Понеділок, 12 жовтня 2020, 10:47

Наталя Полонська-Василенко

Наталя Полонська-Василенко (1884-1973) – історик, археолог, архівіст, авторка майже 200 наукових праць,  доктор історичних наук. За двотомником Наталії Полонської-Василенко «Історія України» досі навчаються студенти. В анотації до нього читаємо: «Даний посібник є однією із найякісніших на сьогоднішній день працею з погляду об’єктивности, конкретности і аргументованости викладу національної історії України».

 
Виставка видань за напрямком «Біотехнології»
Виховна робота - Заходи
Понеділок, 05 жовтня 2020, 10:38

Пропонуємо академічній спільноті та студентству для ознайомлення видання за напрямком «Біотехнології». Виставка триває у читальному залі (прим. 1-0392).

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 27

Електронні ресурси

Інституційний репозитарій

Електронний каталог


Періодика НТБ КНУТД

Періодичні видання НТБ КНУТД

Український календар

Календар України

Статистика