Тренінг «Мова тіла: кожен рух має значення…»
Понеділок, 28 березня 2011, 13:15

17.02.11 сектором просвітницько-виховної роботи КНУТД (організатор Крехова Л.А., тел.22-28) було проведено тренінг «Мова тіла: кожен рух має значення…». Метою організації даного заходу було надання студентам інформації щодо значення та вміння невербального спілкування.

 

Невербальне спілкування – немовна форма спілкування, яка складається із жестів, міміки, поз, візуального контакту, інтонації, тембру голосу. Невербальне спілкування викликає більше довіри, ніж слова, допомагає правильно оцінити поведінку учасників спілкування, передає справжні почуття. Тому, важливо розуміти мову тіла.

Тренінг «Мова тіла: кожен рух має значення…» розпочався з короткого екскурсу про значення та особливості невербального спілкування. Та яка теорія без практики? Учасники тренінгу з ентузіазмом прийняли участь у грі «Передай предмет» та вікторині «Поясніть наступні реакції, міміку…».

Для серйозно налаштованих на кар’єрне зростання учасників (значну частину із яких становили студенти), актуальними виявилися поради щодо невербального спілкування при прийомі на роботу. А романтиків зацікавили жести кохання та симпатії.

Як навчитися розпізнавати неправду? Як зрозуміти мову тіла? Відповіддю на ці запитання став короткий огляд книги П. Екмана «Теорія брехні».

Кульмінацією тренінгу стала популярна гра «Крокодил», де учасники за допомогою невербальних засобів спілкування демонстрували слова, поняття, прислів’я.

Організатор тренінгу сподівається на активну участь студентів, колег у подальших зустрічах та дякує за увагу.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

 

Електронні ресурси

Інституційний репозитарій

Електронний каталогПеріодика НТБ КНУТД

Періодичні видання НТБ КНУТД

Український календар

Календар України

Статистика