Диспут: "За та проти громадянського шлюбу"
Заходи
Середа, 04 квітня 2012, 11:02

3 квітня 2012 року сектор просвітницько-виховної роботи бібліотеки КНУТД провів диспут "За та проти громадянського шлюбу". В рамках цієї зустрічі були представлені книжкові виставки "Сім’я: право, медицина, соціологія, психологія, література" та "Щастя бути разом".

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Сучасне суспільство характеризується змінами у відношенні до традиційних ідеалів, моральних та духовних цінностей. Безпосередньо це впливає на шлюбно-сімейні відносини, оскільки  сім’я та шлюб є засадними елементами у соціальній сфері.

В останній час традиційна сім’я поступово втрачає свої позиції: розповсюджується тенденція, коли новостворена сім’я відмовляється від офіційної реєстрації відносин, утворюючи сім’ю на основі так званого "громадянського шлюбу".

Piccy.info - Free Image Hosting

Які "ЗА" та "ПРОТИ" громадянського шлюбу? Дати відповіді на це питання ми спробували, розглядаючи дану проблему під різноманітними точками зору та психологічному, соціальному, юридичному а також медичному аспектах. Окремо обговорювався духовний погляд на громадянський шлюб.

 

Електронні ресурси

Інституційний репозитарій

Електронний каталогПеріодика НТБ КНУТД

Періодичні видання НТБ КНУТД

Український календар

Календар України

Статистика