Семінар «Робота з інституційним репозитарієм erKNUTD»
Виховна робота - Заходи
П'ятниця, 13 листопада 2015, 14:06

12 листопада для науковців, відповідальних за роботу з репозитарієм, науково-технічною бібліотекою був проведений практичний семінар «Робота з інституційним репозитарієм erKNUTD».

Piccy.info - Free Image Hosting

Директор бібліотеки О.В. Жменько підкреслила, що інституційний репозитарій є одним із шляхів реалізації відкритого доступу до наукової інформації. Найпоширенішими серед інституційних репозитаріїв є університетські, кількість яких невпинно зростає. Інституційний репозитарій має потенціал служити реальним показником якості університету та демонструвати наукову, соціальну та економічну значущість дослідницьких робіт. Інституційний репозитарій покликаний підвищувати кількість зовнішніх посилань на сайт університету та збільшувати рейтинг як науковців, так і університету загалом.

Під час семінару були розглянуті питання: реєстрації та отримання права на занесення матеріалів у відповідні колекції інституційного репозитарію; етапи розміщення електронних матеріалів у erKNUTD (порядок та загальні правила занесення метаданих; завантаження файлів; перевірка ресурсу; підтвердження авторського договору); методика пошуку в институційному репозитарії.

 

Електронні ресурси

Інституційний репозитарій

Електронний каталогПеріодика НТБ КНУТД

Періодичні видання НТБ КНУТД

Український календар

Календар України

Статистика